ارتش همه توان خود را برای مبارزه با کرونا به میدان آورده است

فرمانده قرارگاه عملیاتی شمالشرق نزاجا گفت: در موضوع کرونا نیز ارتش از همان ابتدا تمام ظرفیت‌های خود را برای کمک به بهبود این بیماران به میدان آورد.

به گزارش خبرآنلاین از گرگان :سرتیپ دوم ستاد امیر رضا آذریان ظهر امروز در دیدار با هادی حق شناس استاندار گلستان اظهار داشت: نیروهای مسلح کشورمان برای کمک به مردمی تردیدی به خود راه نمی‌دهند و همیشه آمادگی ۱۰۰ درصد دارند.

وی گفت: ارتش نیز مانند سایر نیروهای مسلح همواره کنار مردم بوده و در بلایای طبیعی به وظیفه ذاتی خود عمل کرده است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی شمال شرق نزاجا افزود: در موضوع کرونا نیز ارتش از همان ابتدا تمام ظرفیت‌های خود برای کمک به بهبود این بیماران به میدان آورد.

به گفته وی رزمایش بیولوژیک با محوریت نیروی زمینی، ایجاد نقاهتگاه بیماران کرونایی، کمک به تولید ماسک و ضدعفونی معابر و اماکن شهری از اقدامات ارتش در دوران کروناست.

وی تأکید کرد: بهترین شیوه ارزیابی، رضایت فرمانده کل قوا از عملکرد ماست که همیشه تلاش کرده‌ایم فرمایشات ایشان را سرلوحه اقدام و عمل خود قرار دهیم.

هادی حق شناس استاندار گلستان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حضور حماسی ارتش در صحنه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی خاطرنشان کرد: امروز ارتش با جانفشانی نیروهای انقلابی خود شعار ارتش فدای ملت را به اثبات رسانده که این نشان دهنده ولایتمداری ارتش است.

همچنین در این نشست درباره تسهیل در انجام همکاری‌های دو جانبه ارتش و استانداری در راستای مبارزه با کرونا ویروس و حل مشکلات و معضلاتی اراضی شوره‌زار بندرترکمن و برخی موارد دیگر تبادل نظر شد.

48

کد خبر 1416855

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =