شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همیشه بستر ساز حضور مردم در صحنه بوده است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: این شورا در عرصه های مختلف زمینه ساز حضور مردم در صحنه بوده است .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ،  موسی انصاری در  بزرگداشت چهلمین سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان افزود  : این شورا همواره بستر  ساز حضور حماسی مردم ولایتمدار در اعلام وفاداری به انقلاب‌اسلامی در عرصه‌های مورد نیاز است و این شورا ثابت کرده با لحظه‌شناسی هرجا که نیاز باشد برای بسترسازی حضور مردم، وارد عرصه شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری عملکرد مطلوب شورا در چهار دهه‌ی گذشته را موجب پویایی این برنامه‌ها و تعظیم شعائر الهی برشمرد و خاطرنشان کرد: نقشی که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در تنویر افکار عمومی و آگاه‌سازی آنان برای حضور به موقع در اجتماع و مراسم کشور ایفا می‌کند بر هیچکس پوشیده نیست و اکنون در حالی چهلمین سالروز این نهاد را گرامی می‌داریم که این شورا توانسته گام‌های مؤثری در برگزاری مراسم بردارد.
انصاری تعمیق باورها و اعتقادات مردمی با توجه به ارزشها و ترویج فرهنگ انقلابی را از اهداف این شورا عنوان کرد و گفت: شورا با ترویج فرهنگ انقلابی در جامعه و تلاش در جهت افزایش انگیزه و مشارکت مردم در برگزاری مراسم انقلاب اسلامی تصاویر زیبایی از حضور مردمی به نمایش گذاشته است.
وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه در شرایط کنونی و انتشار ویروس منحوس کرونا این شورا نیز در نحوه‌ی برگزاری مراسم انقلاب‌اسلامی تجدید نظر کرده است تأکید کرد: فضای گسترده‌ی مجازی فرصت مغتنمی برای برگزاری مراسم با وسعت تک‌تک افراد جامعه فراهم کرده است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، از شورا به عنوان یکی از حلقه‌های وصل نظام مقدس جمهوری اسلامی با مردم قدرشناس یاد کرد و گفت: بنده و همکاران این شورا در سراسر استان همواره خود را خدمتگزار مردم می‌دانیم و توانسته‌ایم مدال افتخار دارابودن بالاترین بدنه مردمی را از آن خود کنیم.
وی در بخش پایانی سخنانش با بیان اینکه به فرموده ولی امر مسلمین کار این شورا مدیریت برگزاری مراسم است تصریح کرد: انتظار داریم دستگاه‌های عضو مجمع نمایندگان این شورا به مراسم انقلاب‌اسلامی نگاه ویژه‌ای داشته‌باشند.
گفتنی است در پایان این برنامه از دوتن از مسئولین قبلی این شورا حجت‌الاسلام و المسلمین سیدجعفر مرتضوی و اردشیر ریاحی پور قدردانی بعمل آمد و دوتن از مسئولین دیگر این شورا که سال‌ها برای بزرگداشت مراسم انقلاب‌اسلامی تلاش نمودند، آقای دکتر امیرقلی جعفری نماینده فعلی مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی و آقای علی گرجی، که بدلیل مشغله‌ی کاری حضور نداشتند، بصورت نمادین قدردانی شد.

46

کد خبر 1416958

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =