دستگاه زاویه سنج دو بُعدی برای نصب پایه های برق

"دستگاه زاویه سنج دو بعدی برای نصب پایه های برق" توسط علی اصغر پاکدامن، سید محمد موسوی زاده و رضا علی اصغری، در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان اختراع و به ثبت رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان گفتنی است: دستگاه ساخته شده مخصوص نصب پایه های بتنی برق طراحی گردیده و نمونه مشابه برای نصب پایه های برق وجود ندارد و همزمان این امکان را به اپراتور نصب پایه و راننده جرثقیل می دهد که آنلاین وضعیت زوایای پایه را در حالت نصب مشاهده کرده و بهترین حالت را برای عمود بودن پایه مدنظر انتخاب کند.

یادآور می شود: تکنیک مورد استفاده در این اختراع، نصب راحت دستگاه برای انواع پایه های برق و دارا بودن دونمایشگر جهت دیدن زوایای پایه برای اپراتور نصب پایه و راننده جرثقیل است.

قابل ذکر است: دستگاه فرعی قابلیتی داشته که از طریق آهن ربا برروی دستگاه جرثقیل متصل گردیده و با توجه به دید راننده جرثقیل، می توان دستگاه را جابه جا نمود و دستگاه اصلی و فرعی جهت کارکرد آسان، دارای باطری و شارژر هستند که با برق خودرو و پاور بانک قابل شارژ می باشند.

خاطرنشان می سازد: بدنه دستگاه ساخته شده به صورتی طراحی گردیده که اپراتور نصب پایه، این دستگاه را برروی پایه ها به راحتی مستـقر کند و تغییر قدرت کشـش و ابعاد پایـه های مختلف بتنی برق از دیگر قابلیت های این دستگاه به شمار رفته و این امکان را به اپراتور نصب پایه و راننده جرثقیل می دهد که به صـورت لحظه ای وضعیت زاویه های پایه را با دقت بالا در حال نصب رویت کرده و بهترین حالت را برای عمود بودن پایه مدنظر انتخاب نماید.

46

کد خبر 1417032

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =