رسانه ها نقش بی بدیلی در توسعه همه جانبه همدان دارند

استاندار همدان گفت: رسانه‌های استان نقش بی‌بدیلی در توسعه همه‌جانبه منطقه دارند لذا تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی تعامل و همکاری بیشتری با اهالی رسانه داشته ‌باشند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ سید سعید شاهرخی روز یکشنبه با حضور در دفتر روزنامه سپهر غرب با خانواده مرحوم مهدی کاشی، مدیریت و کارکنان روزنامه سپهرغرب دیدار و گفت و گو کرد.

استاندار همدان درگذشت این فعال رسانه‌ای را تسلیت گفت و ابراز امیدواری کرد: حسن خلق و تعهد مرحوم کاشی در رسانه‌های استان تداوم داشته ‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: مرحوم کاشی فردی متدین، با اخلاق و اهل تعامل بودکه روزنامه سپهرغرب مدیون تلاش و زحمات دلسوزانه وی است که برای ارتقا جایگاه رسانه‌های استان تلاش زیادی کرد.

شاهرخی روزنامه سپهر غرب را رسانه ای شاخص و تاثیر گذار در غرب کشور دانست و گفت: این روزنامه بدون حاشیه و با وجود افراد متعهد و متخصص در حوزه رسانه عملکرد خوبی داشته‌است.

استاندار همدان تصریح کرد: حضور رسانه‌های فعال و اثر بخش در استان کمک بزرگی به توسعه همه‌جانبه این منطقه می‌کند و خواستار تعامل همه دستگاه‌های اجرایی استان با رسانه ‌هستیم.

لازم به ذکر است، در این دیدار لوح یادبود و یک عکس هنری از مرحوم کاشی با مَضمون تبریک روز خبرنگار به همسر مرحوم کاشی اهدا شد.

استاندار همدان در این دیدار، پیام تسلیت دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور را به خانواده مرحوم کاشی و رسانه‌های استان ابلاغ کرد.

مهدی کاشی چندی پیش به دلیل ابتلا به کرونا دارفانی را وداع گفت.

48

کد خبر 1417131

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =