۱۱۰ هزار پرس غذای گرم در طرح اطعام عید غدیر در سطح استان کرمان توزیع می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: پیش‌بینی می‌شود تعداد ۱۱۰ هزار پرس غذا در طرح اطعام عید غدیر خم توسط ۱۱۰ مرکز در استان توزیع شود.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان : یحیی صادقی  اظهار داشت: به تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب مرحله دوم پویش ایران همدل با حضور مردم نیکوکار، خیران، نهادها و دستگاه‌های مختلف در استان کرمان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه مردم خیر و نیکوکار استان کرمان در مرحله نخست طرح پویش ایران همدل مشارکت ۲۶ میلیارد تومان مشارکت کردند گفت: در مرحله اول یک میلیون و ۳۷۳ هزار و ۸۹۲ پرس غذای گرم در طرح اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان امسال در بین خانوارهای نیازمند استان و مددجویان کمیته امداد  امام خمینی(ره) توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از آغاز مرحله دوم پویش ایران همدل توسط این نهاد در استان کرمان خبر داد و افزود: پیش‌بینی می‌شود تعداد ۱۱۰ هزار پرس غذای گرم در طرح اطعام عید غدیر خم توسط ۱۱۰ مرکز نیکوکاری در سطح استان توزیع شود.

وی با اشاره به اینکه مرحله دوم پویش ایران همدل همزمان با دهه امامت و ولایت آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه دارد خاطرنشان کرد: در این راستا طرح اطعام حسینی که در ایام محرم و صفر برگزار می‌شود با همراهی سپاه، بسیج، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و بنیاد مستضعفان نذورات مردم جمع‌آوری و بین نیازمندان سراسر استان توزیع می‌شود.

صادقی با بیان اینکه در آموزه‌های دینی ما بر اطعام در عید غدیر خم بسیار تاکید شده است گفت: بر مشارکت مردم خیر و نیکوکار استان و همه نهادها و دستگاه‌های مسئول در استان برای پیوستن به مرحله دوم پویش ایران همدل و اجرای طرح اطعام حسینی دعوت می‌شود.

49

کد خبر 1417247

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =