بهره برداری محور چهارخطه یاسوج_شیراز تا پایان دولت

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از به بهره‌برداری رسیدن محور ۴ خطه یاسوج_شیراز، دهدشت- پاتاوه تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج، حسین کلانتری در حاشیه بازدید از محور یاسوج_شیراز، اظهار داشت: این محور یکی از پروژه‌های اولویت‌دار استان است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه پیگیری و سرعت بهره‌برداری از راه‌های استان در اولویت کاری ما قرار دارد، گفت: محورهای یاسوج_ سمیرم، دهدشتپاتاوه، یاسوجشیراز و یاسوج_ سی سخت باید تا پایان دولت به بهره‌برداری برسند.

وی از زیر بار ترافیک رفتن محور گچساران_خیرآباد در هفته دولت  خبر داد و گفت: این محور ۵۰ کیلومتر بوده و اعتبار آن ۲۰۰ میلیارد تومان است.

کلانتری افزود: با تخصیص اعتبار ویژه از سوی دفتر مقام معظم رهبری محور پاتاوه_دهدشت نیز تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه محور یاسوج_شیراز یکی از شریان های مهم ارتباطی استان است، عنوان کرد: این محور در حوزه استان ما ۳۲ کیلومتر است و ۲ قطعه ۴ کیلومتری نیز در حال آماده سازی است که این ۸ کیلومتر  تا ۲ ماه آینده افتتاح می‌شود.

نماینده ارشد اجرایی استان تاکید کرد: محور ۴ خطه  یاسوج_شیراز تا پایان دولت زیر بار ترافیک قرار خواهد گرفت.

کلانتری با تاکید  بر اینکه بهره برداری از این محورها خواسته به حق مردم استان است، اظهار داشت: باتوجه به تاکید رئیس جمهور، مساعدت های سازمان برنامه و قول مساعد وزیر راه و با تامین ۶۰ میلیارد تومان نقدینگی که آن را دو برابر خواهیم کرد تا پایان دولت امکان بهره برداری از این محورها فراهم خواهد شد.

وی بیان کرد: هدف از این بازدید بررسی آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه بود.

گفتنی است کلانتری در حاشیه این بازدید ها در جمع مردم روستای گنجگون قرار گرفته و پس از شنیدن مطالبات و خواسته‌های آنها دستورات لازم جهت رفع آن مشکلات را  به مدیران مربوطه صادر کرد.

46

کد خبر 1417362

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =