توزیع یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان نذورات عید قربان در بین نیازمندان چهارمحال و بختیاری

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با عید قربان، مردم استان یک میلیارد و ۳۴۳ میلیون تومان نذورات خود را از طریق این نهاد به نیازمندان اهدا کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال و بختیاری ، علی ملک پور با اشاره به افزایش ۷۲ درصدی نذورات عید قربان نسبت به سال گذشته بیان کرد: سال گذشته نذورات عید قربان ۷۸۱ میلیون تومان بوده که امسال به یک میلیارد و ۳۴۳ میلیون تومان شامل کمک‌های نقد و کالا افزایش یافته است.
وی افزود: این نهاد بر اساس نذورات نقدی جمع‌آوری شده و به نیت افراد خیر اقدام به تهیه دام زنده و توزیع گوشت قربانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی در میان نیازمندان کرده است.
مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه اهدای نذورات قربانی علاوه‌بر عید قربان و ماه‌های محرم و صفردر طول سال نیز ادامه دارد گفت: در طول سال گذشته مردم نیکوکار استان یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نذورات قربانی خود را از طریق این نهاد به دست نیازمندان رساندند.
ملک پور خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا برخی از خانواده‌ها دچار مشکلات اقتصادی شده‌اند، مردم استان می‌توانند با اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود بخشی از مشکلات آنها را رفع کنند.

48

کد خبر 1417984

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =