واگذاری پارک بانوان به بخش خصوصی در دستور کار شهرداری شهرکرد

شهردار شهرکرد گفت: در راستای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی در پارک بانوان طرح واگذاری این پارک به بخش خصوصی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی شهرداری ،مهندس بهادر عبدالغنی در جلسه بررسی مشکلات پارک بانوان اظهار داشت: براساس اعلام استاندار محترم، متولی بوستان‌ها و پارک‌ها شهرداری و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شهرکرد است.

وی افزود: در همین راستا پیرو مذاکرات به عمل آمده با معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری بررسی‌های لازم در راستای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی انجام و با همکاری دستگاه‌های متولی نظارت‌ها و برخوردها تشدید خواهد شد.

شهردار شهرکرد با اشاره به برخی آسیب‌های اجتماعی در پارک بانوان بیان کرد: در راستای کاهش آسیب‌ها در این پارک ورود افراد با کارت شناسایی معتبر، ایجاد مراکز فرهنگی و اجرای برنامه‌های فرهنگی، افزایش نصب دوربین‌های مداربسته، استقرار نیروهای امنیتی و انتظامی در محیط بیرونی و داخل پارک در دستور کار قرار خواهد گرفت.

عبدالغنی خاطرنشان کرد: برقراری امنیت با همکاری دستگاه‌های متولی و برون‌سپاری پارک به بخش خصوصی و پذیرش تمامی مسئولیت‌ها یکی دیگر از اقداماتی است که در دستور کار جهت ساماندهی پارک بانوان قرار دارد که نیاز است شرح خدمات برای واگذاری به بخش خصوصی در کمترین زمان تهیه و ارائه شود.

46

کد خبر 1418259

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =