سرلشکر باقری و سردار سلامی درگذشت همسر کدام شهید را تسلیت گفتند؟

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی درگذشت «نسیبه عبدالعلی‌زاده» همسر شهید جاویدالاثر علی تجلایی مسئول طرح و برنامه قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء (ص) در دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.

سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی درگذشت «نسیبه عبدالعلی‌زاده» همسر شهید جاویدالاثر علی تجلایی مسئول طرح و برنامه قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء (ص) در دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.


متن این پیام به شرح ذیل است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت جانسوز مرحومه مغفوره حاجیه خانم «نسیبه عبدالعلی‌زاده» همسر ارجمند و شکیبای سردار رشید سپاه اسلام شهید «علی تجلایی» مسوول طرح و برنامه قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا (ص) در دوران دفاع مقدس، موجب تأسف و تألم فراوان گردید.

بی‌شک اهتزاز شکوهمند پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحکیم امنیت پایدار و مثال‌زدنی امروز کشور در منطقه پرآشوب غرب آسیا، مرهون فداکاری، مجاهدت و ایثارگری‌های آحاد ملت به‌ویژه شیرزنانی است که با همراهی و ترغیب همسران و فرزندان عزیز خود برای حضور در صف مجاهدان فی سبیل‌الله در هشت سال دفاع مقدس و ادامه آن تا به عصر حاضر، نام خود را جاودان ساخته‌اند؛ بانوان شریف، مؤمن و صبوری که همسر گرانقدر شهید علی تجلایی از پرچمداران پر افتخار آن به شمار می‌روند.

اینجانب این ضایعه جانکاه را به محضر مبارک مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا (مدظله‌العالی)، مردم غیور و انقلابی استان آذربایجان شرقی و خانواده مکرم آن مرحومه تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای وی رحمت واسعه الهی و همنشینی با حضرت فاطمه زهرا (س) و برای بازماندگان و داغدیدگان معزز، صبر و شکیبایی و سکینه قلبی مسئلت می‌کنم.

پیام تسلیت فرمانده سپاه به مناسبت درگذشت همسر سردار تجلایی

همچنین در پی درگذشت حاجیه خانوم نسیبه عبدالعلی‌زاده ،همسر گرانقدر سردار پر افتخار سپاه اسلام شهید جاوید الاثر علی تجلایی مسئول طرح و برنامه قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا (ص) در دوران دفاع مقدس ،سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

 متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
 درگذشت غمبار مرحومه حاجیه خانم "نسیبه عبدالعلی‌زاده" همسر گرانقدر سردار عالیقدر و پر افتخار "شهید علی تجلایی" مسئول طرح و برنامه قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا (ص) در دوران دفاع مقدس، موجب تاثر و اندوه فراوان گردید .

بی  شک نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و تاریخ ساز ایران به بانوان نجیب و مجاهدی که به مانند این بانوی زینبی و صبار، با همراهی همسر ارجمند و سلحشورش جاوید الاثر سردار شهید علی تجلایی در سنگرهای دفاع مقدس هشت ساله، آیه ‌های عزت ، فضیلت و شوکت جهانی این سرزمین و از پیشران های امنیت و اقتدار امروز کشور عزیز و مقتدرمان قرار گرفته‌اند ؛به خود می بالند و همواره برابر عظمت و روح سلحشوری و شکیبایی  آنان سر تعظیم فرود خواهند آورد.

 اینجانب همراه با آحاد پاسداران انقلاب اسلامی ، این مصیبت جانکاه  را محضر شریف رهبر عظیم الشان  انقلاب و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، مردم غیور و ولایتمدار تبریز و خانواده مکرم آن بانوی مومنه تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت کبریایی برای فقیده سعیده رحمت و رضوان الهی و برای بیت مکرم ایشان  صبر و بردباری توأم با پاداش کثیر طلب می کنم .

سرلشکر پاسدار حسین سلامی 
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

27219

کد خبر 1418312

برچسب‌ها