هیچ بهانه‌ای از هیئت‌های ورزشی استان کرمان برای نبود شرایط و کم‌کاری وجود ندارد

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: هیچ بهانه‌ای از هیئت‌های ورزشی استان کرمان برای نبود شرایط و کم‌کاری وجود ندارد.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان : میثم پاریزی عصرامروز در مجمع انتخاباتی هیئت قایقرانی استان کرمان که با حضور علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی برگزار شد با تبریک دهه ولایت و امامت و عید غدیر خم اظهار داشت: استان کرمان پایخت مقاومت بوده و سرداران بزرگی از جمله سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را تقدیم نظام و اسلام کرده است.

وی با بیان اینکه مسیر کار در حوزه ورزش در استان کرمان باز است و امیدواریم که این انتخابات شروعی برای فعالیت‌های قایقرانی در استان باشد گفت: ورزش کرمان با وجود همه تحریم‌ها، مشکلات و مسائل اقتصادی که در کشور وجود دارد در اوج اقتدار است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به اینکه با تلاش‌های انجام شده هر هفته شاهد افتخارات جوانان ورزشکار استان کرمان در سطح ملی هستیم افزود: امیدواریم که این موفقیت‌ها ادامه‌دار بوده و در همه رشته‌ها گستردگی داشته باشد.

وی با بیان اینکه رشته قایقرانی یک رشته المپیکی و با تنوع بسیار زیاد است گفت: این رشته‌ها محدود به استان‌هایی که وصل به دریا و اقیانوس هستند نیست و بسته به توان، همت و تلاش افراد دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به اینکه از ابتدای اسفندماه شیوع ویروس کرونا را در استان کرمان داریم افزود: برگزاری مجامع انتخاباتی در این شرایط سخت بود و امروز نخستین مجمع انتخاباتی استان پس از چند ماه آغاز شیوع ویروس کرونا در استان کرمان است.

وی با بیان اینکه تاکید شده تا مجامع هیئت‌های ورزشی که باقیمانده به سرعت برگزار و تعیین تکلیف شوند گفت: در برگزاری این مجامع، اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان سعی کرده در اخلاق مدارانه رفتار کرده و نهایت عدالت و دقت در برگزاری انتخابات شده است.

پاریزی با اشاره به اینکه استان کرمان پهناورترین استان کشور است و ظرفیت‌های بسیار قوی، بنگاه‌های اقتصادی بسیار خوب و ظرفیت اقلیمی بسیار مناسب برای برگزاری اردوهای ملی دارد تصریح کرد: بستر برگزاری این برنامه‌ها در استان کرمان باید فراهم شود.

وی با بیان اینکه هیچ بهانه‌ای از هیئت‌های استان کرمان برای نبود شرایط و کم کاری وجود ندارد افزود: هیئت‌های استانی باید به ۲۳ شهرستان استان نظارت داشته و از آنها و حمایت داشته باشند و نباید خود را محدود به مرکز استان کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به اینکه زمانی موفق هستیم که از ظرفیت همه افراد با توجه به توانایی و استعدادهای آنها استفاده کنیم گفت: امیدوارم که استان کرمان را در بالاترین جایگاه‌های ورزشی ببینم.

وی با بیان اینکه استان می‌تواند سهمیه‌های خوبی را در المپیک در رشته قایقرانی کسب کند افزود: دستیابی به این منظور نیازمند اقدامات برنامه محور است.

48

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1418520

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =