آغاز مذاکره استقلال با دو ستاره برای تمدید قرارداد

ورزش سه نوشت:مسئولان باشگاه استقلال مذاکره با بازیکنان خود برای تمدید قرارداد را آغاز کرده‌اند.

 موضوع تمدید قرارداد ستاره‌های استقلال برای فصل اینده یکی از مواردی است که طی هفته های گذشته بارها درباره اش بحث شده است. در این خصوص مدیران استقلال بارها وعده دادند هرچه سریع تر برای تمدید قرارداد ستاره‌های این تیم گام بردارند. در این خصوص روز گذشته احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال در مصاحبه‌ای اعلام کرد که مذاکرات با چند بازیکن را آغاز کرده و به زودی با اولین نفر تمدید قرارداد انجام می‌شود.


روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشید باقری، علی کریمی، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی، مرتضی تبریزی و محسن کریمی بازیکنانی هستند که در پایان فصل جاری لیگ برتر قراردادشان به پایان می‌رسد و به همین خاطر مسئولان استقلال فعلا با فرشید باقری و روزبه چشمی مذاکرات اولیه را شروع کردند.


در این خصوص گفته می‌شود مدیران استقلال پیشنهاد مالی خود را به چشمی و باقری ارائه دادند و قرار است این دو بازیکن به زودی پاسخ نهایی شان را به سعادتمند اعلام کنند. در این شرایط احتمالا طی روزهای آینده مذاکرات جدی تری میان مدیران اسقلال با دو ستاره مذکور انجام می شود تا بتوانند برای تمدید قرارداد به نتیجه برسند.


مدیران استقلال مذاکره با ستاره های خود را به ترتیب لیستی که فرهاد مجیدی ارائه داده دنبال می‌کنند وبه نظر می‌رسد در هفته آینده علاوه بر چشمی و باقری با سایر بازیکنان برای تمدید پای مذاکره بنشینند.
استقلال برای اینکه بتواند از همه نفراتش در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند باید تا زمان شروع مسابقات قرارداد نفراتی که نام شان در بالا آمده را تمدید کند و باید دید مدیران استقلال تا چه حد در این خصوص موفق خواهند بود.

بیشتر بخوانید:سرپرست پرسپولیس بازداشت مدیرش را تائید کرد

251 251

کد خبر 1418527

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =