استاندار همدان: درخشش پایگاه شهیدنوژه و پدافند شهدای سوباشی درحوزه دفاعی غرب کشور

استاندار همدان پایگاه شهید نوژه و پدافند شهدای سوباشی را نگین درخشان منطقه غرب کشور در حوزه دفاعی و نظامی برشمرد.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ سید سعید شاهرخی در سفر به شهرستان کبودرآهنگ از منطقه پدافند هوایی شهدای سوباشی و پایگاه سوم شکاری شهیدنوژه همدان بازدید کرد.

استاندار همدان در این سفر با حضور در دفتر فرمانده منطقه پدافند غرب از زحمات مدیران ارشد پایگاه و دیگر کارکنان تقدیر و تشکر و در ادامه سفر خود از نمایشگاه تجهیزات پدافندی بازدید کرد.

شاهرخی همچنین با حضور در گردان‌های تابعه گروه همدان، از سامانه های پدافندی، بازدید کرد و گفت: پدافند هوایی خط مقدم دفاع از کشور است.

وی خاطرنشان کرد: نیروهای نظامی نقش اساسی و تأثیر گذاری در امنیت کشور داشتند و امنیت امروز کشور یک نعمت بزرگ و دستاورد اساسی کشور است.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه ارتش جمهوری اسلامی در هشت سال دفاع مقدس خدمات ارزشمند و ماندگاری داشته است، تاکید کرد: پدافند هوایی خط مقدم دفاع از کشور و از احساس ترین بخش‌های  نظامی کشور است.

لازم به ذکر است، در این بازدید امیر صادقی‌زاده فرمانده پدافند هوایی منطقه غرب کشور و امیرسرتیپ خلبان خدایی فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان گزارشی از  فعالیت‌ها، اقدامات و مسائل موجود در دو حوزه پدافند هوایی و پایگاه شکاری را مطرح کردند.

46

کد خبر 1418595

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =