استاندار همدان: خبرنگاران در کمال صداقت و امانت داری، عمر خود را سپری می کنند

استاندار همدان گفت: خبرنگاران در کمال صداقت و امانت‌داری، عمر خود را در عرصه خدمتگزاری سپری کرده و در مسیر دستیابی به اهداف متعالی تلاش می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ سید سعید شاهرخی، استاندار همدان با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

در این پیام آماده است: ۱۷ مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمد صارمی؛ روز بزرگی است که آحاد جامعه خدمات تلاشگران عرصه خبر و رسانه را ارج می‌نهند تا راه و رسم حرفه‌ای و اخلاقی آن شهید گرانقدر و آگاهی بخشی به جامعه تداوم یابد.

وی خاطرنشان کرد: بخش مهم و قابل توجهی از پاسداری از حقوق مردم، دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و بیان دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی در چند دهه اخیر، مرهون خدمات ارزشمند و تلاش‌های صادقانه خبرنگارانی است که با رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای در آگاهی بخشی و روشنگری جامعه ایفای نقش می‌کنند.

استاندار همدان در ادامه این پیام با گرامی‌داشت یاد و خاطره مرحوم مهدی کاشی از فعالان متعهد عرصه رسانه‌ همدان، که بر اثر کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرد، افزود: از همراهی و تعامل سازنده خبرنگاران استان در انعکاس دقیق اخبار و همکاری و تعامل خوب با کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی پیشگیری، کنترل و مقابله با کرونا و همکاری خوب در دیگر رویدادهای مهم که موجب تنویر افکار عمومی شد، قدردانی می شود.

استاندار همدان با تبریک این مناسبت میمون از یکایک فعالان این عرصه قدردانی و ابراز امیدواری کرد با همکاری‌های ارزنده اصحاب رسانه بتوانیم گام‌های مؤثری در ارتقای نظام جمهوری اسلامی و خدمت رسانی بیشتر به مردم استان برداریم.

کد خبر 1418693

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =