خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشمان بینا و زبان گویای جامعه هستند

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش طی پیامی بمناسبت ۱۷ مرداد خبرنگاران را طلایه داران جبهه آگاهی، چشم بینا و زبان گویای مردم عنوان نمود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در کیش ، سرهنگ “علی اصغر جمالی” با اشاره به رسالت بی نظیر اصحاب رسانه در جامعه گفت : ۱۷ مرداد تجلی بخش آرمان ها و اهداف عالیه بزرگ مردان و زنانی است که بی ادعا در عرصه ترویج و تبیین اصول ارزشی و اخلاقی جامعه خاضعانه بیرق بزرگ آگهی بخشی را به دوش کشیده وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.

وی  در ادامه گفت : خبرنگاران جهادگران پرتلاش و انعکاس‌دهنده دیدگاه‌های یک جامعه هستند و بجاست که خبرنگاران را مرزبان اندیشه جامعه دانست، مقامش را ارج نهاد و تلاشش را ستود، زیرا آنان پلی مستحکم و مطمئن برای ارتباطی عمیق با مردم هستند.

سرهنگ جمالی همچنین افزود : خبرنگاران به عنوان طلایه داران عرصه اطلاع رسانی و حلقه وصل جامعه و مسئولین از جایگاه والائی برخوردار هستند و تلاش های ارزشمند آنان برای دریافت و انتقال صحیح ، سریع و آگاهانه اطلاعات و اخبار قابل تقدیر و ستایش است.

رئیس پلیس جزیره کیش در پایان تصریح کرد: خبرنگاری شغل و حرفه نیست بلکه یک هنر در عرصه اطلاع رسانی به موقع به مردم است و خبرنگاران با ارسال به موقع اخبار در بیداری و آرامش و امنیت جامعه و مردم نقش اساسی دارند.
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش خاطرنشان کرد: خبرنگاران به عنوان چشم و گوش بیدار جامعه، نقشی پررنگ در راستای آگاه سازی و رشد و بلوغ فکری جامعه دارند و در حوزه امنیت با انعکاس جانفشانی‌ها و تلاش‌های بی‌دریغ طلایه داران عرصه نظم و امنیت، جامعه را نسبت به این عرصه آگاه‌تر می‌کنند و از سوی دیگر با فرهنگ‌سازی صحیح، زمینه کاهش جرائم را فراهم می‌آورند.

48

کد خبر 1418801

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =