در تغییرات مدیریتی فردی را تحمیل نکرده‌ام

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی : نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: تاکنون موردی نبوده است که در تغییر و تحولات مدیریتی در قزوین فردی را به عنوان مدیر به مدیریت استان تحمیل کرده باشم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ لطف اله سیاهکلی مرادی که به مناسبت روز خبرنگار به اتفاق هیات همراه در دفتر خبرگزاری «خبرآنلاین» در قزوین بازدید می کرد، در گفت و گو با خبرنگار ما تاکیدکرد: مواردی بوده است که در تغییر و تحولات مدیران میانی از من نظرخواهی شده و نظرم را نیز بیان کرده ام، اما تاکنون موردی نبوده است که فردی را به عنوان مدیر به مدیریت ارشد استان تحمیل کرده باشم.
وی افزود: این کار را مغایر با شأن و مسئولیت وکالت مردم می دانم، هر چند معتقد هستم اگر مدیری نتواند رضایت مردم را کسب کند و گره ای از مشکلات مردم باز کند، باید عوض شود.
عضو کمیسیون صنعت و معدن مجلس یازدهم در عین حال اضافه کرد: همراهی استاندار و دیگر مدیران استان با نمایندگان استان در مجلس به منظور رفع مشکلات در این مدت مطلوب بوده و روند بهبود وضعیت مدیریت و شتاب گرفتن فعالیت ها در این مدت را شاهد بوده ایم.
سیاهکلی مرادی در پاسخ به سوالی درباره تذکر نمایندگان قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی به وزیر جهادکشاورزی درخصوص مدیریت جهاد کشاورزی در استان یادآور شد: تنها موردی که برای جابجایی مدیران استانی به وزیر مربوطه تذکر داده شد، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان بود که آن هم به علت نارضایتی مردمی از عملکرد ایشان درباره تامین نهاده های دامی و کشاورزی و همچنین شکایت از روستاییان در رابطه با اراضی منابع طبیعی بود.
وی همچنین خاطرنشان کرد: خانم خمسه رییس سازمان جهاد کشاورزی استان هم پیش ما آمد و همین موارد را گفتیم و تاکید کردیم اگر این مشکلات که سبب نارضایتی کشاورزان شده ظرف بیست روز تا یک ماه حل نشود حتما جابجایی وی را پیگیری خواهیم کرد که برای ما رضایت مردم مهم است نه مسایل سیاسی و جناحی.

46

کد خبر 1418907

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =