فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان: شناسایی تهدیدها، آسیب‌ها و فرصت‌های جامعه از رسالت‌های اهالی رسانه و خبرنگاران است

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: شناسایی تهدیدها، آسیب‌ها و فرصت‌های جامعه از رسالت‌های اهالی رسانه و خبرنگاران است، در این جبهه رسانه‌ای، نباید از وحدت و هم افزایی غافل شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛  سردار مظاهر مجیدی در جمع خبرنگاران با تبریک عید غدیر خم ترویج و تبیین اصل ولایت و چرایی ولایتمداری را رسالت خبرنگاران دانست و گفت: آمریکا به دنبال ایجاد تفرقه در جبهه مقاومت است تا فشار افکار عمومی کشورش به واسطه سوء مدیریت‌هایش را از روی خود بردارد.

وی خاطرنشان کرد: رزمندگان و شهدای دوران دفاع مقدس با تمسک به ائمه اطهار (ع) سختی‌ها را پشت سر گذاشتند و برای کشور افتخار  آفریدند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان، اصحاب رسانه را نیروهای صف تاریخ‌نگاری و ثبت واقعیت‌های تلخ و شیرین در کشور دانست و تصریح کرد: خبرنگاران باید در هر شرایطی حقایق را بگویند حتی اگر ذکر حقایق مشکل و سخت باشد.

سردار مجیدی، با تاکید بر اینکه  خبرنگاران باید با کار رسانه‌ای واحد مشکلات را بازگو کرده ومطالبه‌گر باشند، به همراهی مردم در رزمایش «کمک  مومنانه» اشاره کرد و افزود: در این شرایط سخت اقتصادی مردم استان همدان ۴۰ میلیارد تومان برای کمک به همنوعان خود اهدا کردند.

وی در ادامه به در پیش بودن هفته دفاع مقدس، ماه محرم و ماه صفر اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها باید با تبیین اهمیت فرهنگ دفاع مقدس و هدایت نذورات به سمت کمک به مردم نیازمند و انعکاس ایثار مردم در دوران جنگ تحمیلی و شرایط فعلی؛ رسالت خود را انجام دهند.

فرمانده ارشد سپاه استان همدان با بیان اینکه آمریکا به دنبال ایجاد تفرقه در جبهه مقاومت است تا فشار افکار عمومی کشورش به واسطه سو مدیریت‌هایش را از روی خود بردارد، یادآور شد: هر روز اتاق جنگ آمریکا علیه ایران و جریان مقاومت فعال است بنابراین باید مراقب توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان باشیم.

46

کد خبر 1418969

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =