تیراندازی در وردآورد به دلیل اختلاف مالی/ متهم دستگیر شد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری تهران از شناسایی و بازداشت عامل تیراندازی در وردآورد خبر داد.

سرهنگ علیرضا ناصری‌نژاد، معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری تهران با اعلام خبر بازداشت عامل تیراندازی چهاردهم مرداد ماه در این رابطه اظهار کرد: بعداز ظهر روز چهاردهم ۱۴ مرداد فردی در تماس با پلیس ۱۱۰ اعلام کرد در منطقه وردآورد مورد اصابت گلوله قرار گرفته که به سرعت تیمی از ماموران کلانتری ۱۸۱ وردآورد به محل اعلام خبر اعزام شدند.

معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: با حضور ماموران در محل و بررسی اولیه مشخص شد که راننده یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ حین حرکت، ضمن انحراف از مسیر اصلی با جدول کنار خیابان برخورد کرده و راننده خودرو نیز بر اثر اصابت گلوله از ناحیه گردن دچار خونریزی شده است.

وی تصریح کرد: به سرعت هماهنگی لازم برای انتقال وی به مرکز درمانی انجام شد، همچنین این شخص، مشخصات (اسم و فامیل) فردی را که به سمت وی تیراندازی کرده بود، به ماموران اعلام کرد و پس از آن بیهوش شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: در ادامه، پرونده برای شناسایی و بازداشت متهم تحویل پلیس امنیت شد که ماموران پلیس امنیت بر اساس اظهارات فرد مجروح، شخصی را با مشخصات اعلامی وی به عنوان ضارب بازداشت کردند.

ناصری‌نژاد بیان کرد: تحقیقات درباره این پرونده ادامه داشت تا اینکه صبح امروز پدر متهم بازداشت شده به همراه دو پسر دیگرش با مراجعه به کلانتری ۱۸۱ وردآورد پیگیر پرونده فرزند خود شد.

معاون هماهنگ‌کننده پلیس پیشگیری تهران خاطرنشان کرد: در این حین یکی دیگر از ماموران انتظامی کلانتری ۱۸۱ وردآورد که روز گذشته مسئول پیگیری این پرونده بود، با شنیدن اظهارات پدر متهم بازداشت شده و تحقیقات بیشتر متوجه شد ضارب اصلی برادر متهم بازداشتی بوده و در واقع وی اقدام به تیراندازی کرده و برادرش در این ماجرا نقشی نداشته است.

وی عنوان کرد: در نهایت این شخص با هماهنگی مقام قضایی بازداشت شد و در بازجویی اقرار کرد که با شاکی پرونده از مدت‌ها قبل اختلاف مالی داشته است و روز گذشته با اسلحه شکاری در تعقیب شاکی بوده و در نهایت به سمت وی تیراندازی کرده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه فرد مصدوم در بیمارستان بستری و حال عمومی وی رضایت‌بخش است، گفت: متهم پرونده مدعی شد که اسلحه شکاری را در یک کارواش در شهریار مخفی کرده که در نهایت پرونده به همراه متهم برای بررسی بیشتر به پلیس امنیت عمومی تهران تحویل داده شد.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1419070

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =