واکنش آزاده زارعی به خبر تکان‌دهنده درگذشت ماه‌چهره خلیلی

تسنیم نوشت: آزاده زارعی بازیگر سینما و تلویزیون در روز عید غدیر آرزو می‌کند واقعه غدیرخم بازسازی شود و خودش هم در آن کار نقشی داشته باشد مثل نقش سختی که دوست دارد در سینما یا تلویزیون بازی کند و آن نقش خبرنگار است.

آزاده زارعی بعد از "آوای باران" و تک و توک بازی در سریال و فیلم سینمایی با سریال "شاهرگ" و نقش فریبا به آنتن تلویزیون برگشت. او همیشه اعتقاد دارد که باید بازیگر با پذیرفتن نقش وقارِ خودش را پایین نیاورد و برای کارهای ماندگار تلاش کند و نه دم‌دستی! بازیگر می‌تواند مدام در هر شبکه‌ای و هر کاری حضور داشته باشد و همیشه خودش را بالا نگه دارد اما به چه قیمتی!  بعد از "آوای باران" هم اتفاق عجیبی برایم افتاد و پیشنهاداتی که سمتم می‌آمدند حجم زیادی داشت. منتها شاید یک بخشی را دوست نداشتم و شاید در بخشی هم تکراری بود. احساس کردم چیزی به من اضافه نمی‌کند. صبر را پیشه کردم نمی‌دانم آینده چه اتفاقی می‌افتد البته که خیلی آرمانی فکر می‌کنم.

زارعی احترام زیادی برای خانواده شهدا قائل است و در این باره می‌گوید: من یک دِینی به خانواده معظم شهدا دارم، به خاطر اینکه دو دایی من به فاصله ۴۰ روز شهید شدند. پدرم ۸ سال جنگید و همیشه می‌گویم جنگ هنوز خانه ما تمام نشده است. من همیشه حس می‌کنم خاطراتی که مادرم تعریف کرده خیلی دوست دارم آن فضا را هم تجربه کنم.

آزاده زارعی بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به این سؤال که بازیگران زیادی نقش خبرنگار را بازی کرده‌اند آیا دوست دارد این نقش و رسالت را یک بار هم شده در کار سینمایی یا تلویزیونی امتحان کند، گفت: تاکنون به من نقش خبرنگار پیشنهاد نشده اما دوست دارم نقش خبرنگار را بازی کنم. قشر بسیار تلاشگری‌اند. شاید تلاش‌هایشان دیده نشود اما تلاش می‌کنند که خیلی از آدم‌ها در هر عرصه‌ای دیده شوند و بسیار نقش مؤثری در عرصه‌های مختلف دارند. در طول سال همیشه در حال تلاشند و یک روزی دارند که ما باید قدردان تلاش‌هایشان باشیم و از همین‌جا از همه‌شان بابت تلاش‌های بی‌وقفه‌شان تشکر می‌کنم.

او با اشاره به آرزوی غدیری‌اش گفت: من آرزو و دوست دارم که در مورد واقعه غدیرخم فیلم ساخته شود و البته همه دوستداران حضرت علی(ع) دوست دارند که در مورد این واقعه فیلم ساخته شود. خودم هم افتخار داشته باشم در این کار نقشی داشته باشم.  

این بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص درگذشت ناگهانی ماه‌چهره خلیلی گفت: بسیار این خبر تکان‌دهنده بود و واقعاً وقتی من شنیدم باور نمی‌شد و چند ساعت فکر می‌کردم که چقدر آدم‌ها راحت از میان ما می‌روند مخصوصاً جوان‌ها؛ خیلی متأسف شدم برای همسر و فرزندشان و امیدوارم خدا به خانواده‌شان صبر بدهد. همکار خوب‌مان بودند و در چند برخوردی که با ایشان داشتم جز وقار و متانت از ایشان چیزی ندیدم و امیدوارم قدر همدیگر را بیش از پیش بدانیم. 

بیشتر بخوانید: 

دل‌نوشته گوهر خیراندیش برای درگذشتِ ماه‌چهره خلیلی/ عکس

نگین معتضدی: کاش به عروسی ماه‌چهره خلیلی می‌رفتم!

آخرین پُست اینستاگرامی ماه‌چهره خلیلی/ عکس

باور کردن مرگِ یک جوان، سخت است/ واکنش ۵ بازیگر زن به درگذشت ماه‌چهره خلیلی

عکسی که محمدرضا گلزار از خودش و ماه‌چهره خلیلی منتشر کرد

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1419383

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =