دعوای توئیتری ابتکار با فتاح: تخریب، اتهام‌زنی و بازی با کلمات و ارقام

ایرنا نوشت: معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در واکنش به ادعای رئیس بنیاد مستضعفان درباره ملک موسسه مطالعات زنان در توئیتر نوشت: برای تخریب و اتهام‌زنی با کلمات و ارقام بازی نکنید.

معصومه ابتکار روز یکشنبه در پیامی که در صفحه توئیتر خود منتشر کرد، خطاب به پرویز فتاح که در برنامه تلویزیونی مدعی شده بود «مرکز مطالعات و تحقیق زنان دست خانم ابتکار و مولاوردی بوده است و بابت تخلیه ساختمان آنها ۵ میلیارد تومان میگیرند که این کار خلاف قانون است» نوشت: آقای #فتاح خیلی ها شما را به دیانت میشناختند! صحبت دیشب شما اما اشتباه زیاد داشت و نام بردن از من و خانم مولاوردی با حقیقت ماجرا سازگار نیست که گویا رانت یا نفع شخصی بوده است.

وی در بخشی دیگر از این توئیت افزود: ساختمان اوایل دهه ۷۰ با نظر امام به موسسه مطالعات زنان داده شد که ما مسئولیتی نداشتیم. رسانه ملی باید فرصت پاسخ دهد.

معاون رئیس جمهوری در توئیتی دیگر با تاکید بر اینکه امام راحل در سال ۶۷ و مقام معظم رهبری در سالهای بعد دو نوبت تایید کردند که ساختمان در اختیار موسسه مطالعات زنان قرار گیرد، نوشت: یکی از اشتباهات آقای #فتاح همینکه ۵ میلیارد برای ساختمان موسسه مطالعات زنان رفته، نه بحساب کسی. موسسه هم دفتری را براساس قیمت کارشناسی برای کار زنان خریداری کرده. من و خانم مولاوردی هیچکدام مسؤلیت اجرایی در موسسه نداشته و نداریم. برای تخریب و اتهام زنی با کلمات و ارقام بازی نکنید.

شهیندخت مولاوردی معاون پیشین امور زنان و خانواده ریاست جمهوری نیز که نام وی از زبان فتاح شنیده شد، در واکنش به این ادعا، در توئیتی تصریح کرد: آقای فتاح شما را به سلامت نفس می شناختم. کاش در جایگاه مهمیکه قرار گرفته اید در روایتهایتان بیش از پیش دقیق تر و مسئولانه تر باشید تا با مغلطه طوری وانمود نشود گر حکم‌ شود که مست گیرند... منتظر جوابیه مستند و مستدل هیات مدیره موسسه بمانید.

وی در پیامی دیگر یادآور شد: این موسسه که کاملا غیرانتفاعی است، هیچگونه نفع و ما به ازای مالی برای اعضای هیات امنا و مدیره خود ندارد و ملک طلق کسی هم محسوب نمی شود. هیات امنای آن هم که اخیرا به عنوان عضو آن (از ۱۲عضو) انتخاب شده ام فقط سالی یکی دو بار جلسه دارد، به عبارتی امروز هست و فردا نیست!

۲۳۵۲۳۱
کد خبر 1419714

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =