سرمایه گذاری ۱۱ میلیارد ریالی در تاسیسات صنعت توزیع برق شهرستان دامغان

مدیرتوزیع برق شهرستان دامغان از توسعه شبکه و تاسیسات توزیع برق این شهرستان با بهره برداری از ۶۷ پروژه عمرانی برق رسانی با اعتباری به مبلغ ۱۱ میلیارد و ۹۱۳ میلیون ریال اطلاع داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان سیدمحمدحسین ترابی با اشاره به این که برای تامین برق متقاضیان و مشترکان جدید، یک هزار و ۸۰۰ متر شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط زمینی و هوایی از آغاز سال جاری تاکنون احداث شده بیان داشت: در راستای پایداری خطوط برق رسانی و کاهش تلفات انرژی الکتریکی، دوهزار و ۲۰۰ متر کابل خودنگهدار در این شهرستان توسعه یافته است.

وی با اشاره به اینکه هشت ایستگاه هوایی توزیع برق با قدرت یک هزار و ۴۸۵ کیلوولت آمپر به منظور تغذیه برق مشترکان جدید نصب گردیده افزود: هم اینک ظرفیت پست های توزیع برق این شهرستان،۱۹۰ مگاولت برآورد می شود.

وی با بیان این که طرح بهینه سازی یک هزار و ۳۰۰ متر شبکه توزیع برق از ابتدای سال جاری تا زمان حاضر به اجرا در آمده تصریح کرد: دایر نمودن ۴۰ دستگاه کنتور هوشمند در قالب طرح فراسامانه اندازه گیری و مدیریت انرژی "فهام"، از دیگر فعالیت های اجرائی شده محسوب می شود.

ترابی اضافه کرد: به منظور مشارکت مشترکان شهرستان در برنامه کاهش پیک بار تابستـان، با ۱۱ مشترک صنعتی، ۱۰ مشترک اداری، پنج ایستگاه سی ان جی و۱۳۵ مشترک کشاورزی تفاهم نامه منعقد شده است.

وی همچنین با عنوان این که پروژه های تقویت شبکه و تبدیل شبکه سیمی به خودنگهدار در خیابان سراوری جنوبی دامغان و نصب ۲۲ دستگاه تابلوی هوشمند قابل قطع از راه دور برای تعدادی از مشترکین کشاورزی، از جمله فعالیت های به انجام رسیده است اعلام کرد: احداث شبکه ۲۰ کیلوولت با ترانس ۲۰۰ کیلوولت آمپر در مسکن مهـر جهـت تامین برق بلوک های تهـران قومـس و تکمیـل پروژه توسعه شبکه فشار متوسط هـوایی جـاده بشـم، به عـنوان برنـامه های پیش بینی شده این مدیریت تااتمام شهریورماه امسال به شمار می روند.

46

کد خبر 1420011

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =