شناسایی ۷  بیمار جدید  به کرونا در استان چهارمحال وبختیاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گفت : در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۷ بیمار مبتلا به کرونا در استان چهارمحال وبختیاری شناسایی شد

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال و بختیاری : دکتر مجید شیرانی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۰ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا  به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۱۵ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

به گفته وی :طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۷ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: هم اکنون ۹۸ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۷۸ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

وی با اظهار تاسف گفت :  متاسفانه طی ۲۴ساعت گذشته، یک مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش نشده است و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری کماکان  ۱۰۷ نفر می باشد.

 وی اظهار داشت :هم اکنون ۳۱ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

48

کد خبر 1420075

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =