پشت‌پردهِ حذف گفت‌وگوی جنجالیِ پرویز فتاح از آرشیو تلویزیون

ایسنا نوشت: صحبت‌های رئیس بنیاد مستضعفان در یکی از برنامه‌های زنده تلویزیونی، پس از دو روز همچنان با حاشیه‌هایی همراه است؛ حذف این گفت‌وگو از یکی از سایت های دسترسی به برنامه های تلویزیونی از جمله این حاشیه هاست.

صحبت‌های رئیس بنیاد مستضعفان در یکی از برنامه‌های زنده تلویزیونی پس از دو روز همچنان با حاشیه‌هایی همراه است؛ حذف این گفت‌وگو از یکی از سایت‌های دسترسی به برنامه‌های تلویزیونی از جمله این حاشیه‌هاست.

پرویز فتاح، روز شنبه (۱۸ مرداد) به مناسبت یک‌ساله شدن حضورش در بنیاد مستضعفان، مهمان برنامه «نگاه یک» شد. او در بخشی از صحبت‌هایش درباره تکلیف املاک بنیاد مستضعفان سخن گفت که به شدت در شبکه‌های اجتماعی انعکاس پیدا کرد و با پاسخ‌هایی هم از سوی برخی نهادها و مسوولان همراه شد.  

در ادامه حاشیه‌های حاصل از این گفت‌وگو، به رغم دیده‌شدن تصاویر، ویدئوی این قسمت از برنامه «نگاه یک» از آرشیو سایت تلویبیون حذف و از دسترس مخاطبان خارج شد.

تلویبیون، نرم‌افزاری است که محتوای برنامه‌های صداوسیما را ارائه می‌کند و هرچند سازمان صداوسیما هیچگاه به صورت رسمی مالکیت این سایت را نپذیرفته است، اما گفت‌وگویی از مدیرعامل این نرم‌افزار در سال‌های گذشته حکایت از این دارد که تلویبیون متعلق به شرکتی خصوصی است ولی برند آن متعلق به صداوسیماست.

با این همه، فیلم صحبت‌های فتاح در «نگاه یک»، همچنان روی سایت شبکه یک سیما دیده می‌شود و ویدئوی آنهم قابل دسترسی است. هرچند معمولا مخاطبان از طریق سایت‌هایی مانند تلویبیون به تماشای آرشیو برنامه ها می‌نشینند تا سایت خود شبکه‌ها.

۵۷۵۷

کد خبر 1420171

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • سیدمحمدعلی IR ۲۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
    3 14
    آقای فتاح مشکل از خودت است احمدی نژاد درقلب ماست