نامجومطلق: حق بازیکنان ماست که یک جام بگیرند

مربی تیم استقلال در نشست خبری پس از دیدار با سپاهان این برد را بازیکنان تیم خود تقدیم کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حتی برتری دو گله مقابل سپاهان در جام حذفی هم نتوانست مجیدی را به کنفرانس خبری بیاورد و مجید نامجومطلق مثل همیشه پاسخگوی خبرنگاران بود؛ او در بخش آغازین صحبت های خود گفت: فکر می‌کنم بازی حساس و سنگینی برای هر دو تیم بود؛ ما شناخت خوبی از سپاهان داشتیم با توجه به اینکه چند روز قبل با آنها بازی داشتیم. سعی کردیم با توجه به حضور کی روش با بستن کناره ها موقعیت ارسال را بگیریم و در درجه اول دنبال مانع از سود بردن کی روش شویم و بلافاصله با دریافت توپ موقعیت ایجاد کنیم.

نامجومطلق افزود: بازی جام حذفی بود و هر دو تیم با احتیاط بازی را شروع کردند و با توجه به مصدومانی که داشتیم شرایط برای ما سخت بود اما در هر دو نیمه موقعیت بهتری داشتیم؛ شاید آمار با توجه به عقب بودن حریف از ما بهتر بود اما بازیکنان ما باهوش تر عمل کردند و خطرات زیادی روی دروازه حریف شکل دادند.

مربی تیم استقلال درباره خستگی بازیکنانش گفت: ما چهار روز پیش بازی سنگینی با شهر خودرو داشتیم و بازیکنان ما مردانه و جانانه بازی کردند؛ این پیروزی را به بازیکنان و کادرفنی تقدیم می کنم. خیلی ها فکر می کردند بازیکنان مهم را نداریم و به مشکل بخوریم اما دیدید که بازیکنان ما چقدر خوب بازی کردند و ما صاحب موقعیت های بیشتری داشتیم.

مجید نامجومطلق درباره شانس قهرمانی استقلال گفت: برنده این بازی قطعا بیشترین شانس را برای قهرمانی دارد؛ امیدوارم اعتقادی که به این موضوع دارم به حقیقت بپیوندد و ما بتوانیم به قهرمانی برسیم. چون حق بازیکنان ماست که حداقل یک جام بگیرند.

وی در واکنش به صحنه پنالتی تیم استقلال توضیح داد: در صحنه پنالتی خیلی شلوغ شد اما به نظرم پیش از آن هم یک پنالتی به نفع ما می گرفت؛ به جز این دو صحنه آقای بنیادی فر قضاوت خوبی داشت. امیدوارم صحنه های که ما و سپاهان اعتراض داشت امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم.

مربی استقلال درباره رویارویی با پرسپولیس در نیمه نهایی گفت: من فکر می‌کنم برای ما فرق نمی‌کند؛ در جام حذفی باید همه را ببرید و اینکه الان با یک تیم برخورد کنید یا مرحله بعدی تفاوتی ندارد چون در نهایت تیم برنده قهرمان خواهد شد. درباره مکان برگزاری بازی هم هر تصمیمی که گرفته شود ما تابع مقررات هستیم.

255 41

کد خبر 1420235

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =