نبض امید در بخش کرونا بیمارستان کوثر همچنان می تپد

به همت پرستاران زحمتکش و با نشاط بخش ICU کرونای مرکز آموزشی، پژوهشی و درمان کوثر سمنان، روز دوشنبه بیستم مرداد ماه سال جاری، برای بیمار ۶۶ ساله بستری در این بخش جشن تولد گرفتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان دکتر معماریان مدیر عامل مرکز آموزشی، پژوهشی و درمان کوثر سمنان بیان کرد: با وجود این که ماه هاست کادر درمانی بیمارستان کوثر سمنان درگیر درمان بیماران مبتلا به کرونا ویروس هستند و با توجه به خستگی روحی و جسمی این عزیزان در این مدت طولانی ولی این فرشتگان زمینی همچنان نبض امید در این بخش پر از استرس و پرمشغله را زنده نگه داشتند.

مدیرعامل مرکز آموزشی، پژوهشی و درمان کوثر سمنان ادامه داد: جشن تولد ۶۶ سالگی بیماری که به دلیل ابتلا به بیماری کرونا ویروس در بخش ICU کرونا این بیمارستان بستری بود برگزار شد.

وی افزود: از تمام پزشکان، پرستاران، بهکاران و کارکنان بیمارستان کوثر سمنان که در این مدت دوشادوش یکدیگر با امید و سختکوشی به مبارزه با این بیماری پرداختند قدردانی دارم و همچنین از خانم احمدی سرپرستار بخش ICU کرونا، خانم اردشیری سرپرستار بخش کرونا و پرستاران عزیز این بخش ها تشکر ویژه دارم و امیدوارم با مدد الهی، همیاری مردم و تلاش بیش از پیش ادر درمانی بتوانیم این بیماری را مدیریت و کنترل نماییم.

46

کد خبر 1420383

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =