عملیات عمرانی ساخت مجتمع فرهنگی و گردشگری سرخه شتاب گیرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: نیاز است تا روند عملیات عمرانی و اجرایی مجتمع فرهنگی و گردشگری شهرستان سرخه شتاب گیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان؛ دکتر فخری روز سه شنبه ۲۱ مرداد در حاشیه بازدید از عملیات اجرایی احداث مجتمع فرهنگی و گردشگری سرخه به منظور بررسی مسال و موارد پیرامون این طرح، تاکید کرد: مجتمع فرهنگی و گردشگری سرخه یکی از طرح های مطلوب گردشگری در استان است که با عنایت شخص رئیس دولت تدبیر و امید و پیگیری های ویژه وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در شهرستان سرخه کلید خورده و نیاز است تا روند عملیات اجرایی این طرح شتاب گیرد.
وی با ابراز نارضایتی از سرعت پیشرفت کار توسط پیمانکار این طرح گفت: اعتبار مطلوبی به صورت نقدی برای تکمیل و به سرانجام رسیدن این طرح تخصیص یافته که به سبب همین امر عذرهایی مبنی بر مسائل مالی و مرتبط کردن این موضوع با کندی پیشرفت پروژه به هیچ عنوان از سوی پیمانکار پذیرفته نیست.
فخری در ادامه افزود: مسائل و موارد پیرامون زمین و برق این طرح از طریق راه و شهرسازی و مدیریت توزیع نیروی برق استان پیگیری و مرتفع خواهد شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با تاکید بر اینکه بر سر مسائل حوزه عمرانی و پیشرفت فیزیکی طرح ها به هیچ عنوان با هیچ فردی عقد اُخوت نبسته و کوتاهی ها قابل چشم پوشی نیست، به پیگیری مسائل و موارد پیرامون این طرح و پیشرفت فیزیکی آن توسط دکتر آشناگر، استاندار سمنان به صورت مستمر اشاره داشت و تاکید کرد: پیشرفت عملیات اجرایی مجتمع فرهنگی گردشگری سرخه به صورت مستمر و روزانه توسط حوزه معاونت عمرانی استانداری پیگیری و هر ۱۵ روز از روند عملیات احداث بازدید به عمل خواهد آمد و در صورت عدم تسریع و پیشرفت مطلوب، برخورد جدی و قانونی صورت می گیرد.

46

کد خبر 1420386

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =