۲ نفر
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
حذف عجیب دوست علی کریمی از تلویزیون!

خبر رسیده قرار است اتفاقات مربوط به هفته های پایانی لیگ یک از برنامه شبهای فوتبالی پخش شود تا مشخص شود که دیگر و تا اطلاع ثانوی نباید شاهد پخش برنامه "فوتبال یک" باشیم!"

مهدی یکتا: دریک اتفاق مشکوک و قابل تأمل دو هفته پایانی مسابقات لیگ دسته اول که ازحساسیت بسیاربالایی برخورداراست بدون برنامه تخصصی " فوتبال یک" برگزارشده و می شود!
در حالی که قرار بود جمعه گذشته طبق روال هر هفته برنامه "فوتبال یک" از شبکه ورزش پخش شود، این برنامه به دلیل تصادف مجتبی پوربخش، مجری آن پخش نشد.
ظاهرا او از ناحیه مهره گردن دچار آسیب شده است. فوتبالی های زیادی به دلیل حساسیت بالای بازیهای هفته قبل منتظر این برنامه بودند اما...
در شرایطی که در خبرها آمده بود  تصادف "مجتبی پوربخش" مجری این برنامه و حادثه‌ای که برای او به وجود آمده باعث عدم پخش فوتبال یک شده اما اخبار دریافتی حاکی از آن است که پخش نشدن این برنامه علاوه بر تصادف پوربخش دلیل دیگری داشته است.
ماجرا مربوط به پخش ویدیویی از مصاحبه پوربخش با علی نظرمحمدی سرمربی تیم رایکای بابل است که باعث به وجود آمدن حساسیتهای زیادی شده و به همین دلیل گویا نه تنها برنامه فوتبال یک، تعطیل شده بلکه پوربخش هم از شبکه ورزش کنار گذاشته شده است!

خبر رسیده قرار است اتفاقات مربوط به هفته های پایانی لیگ یک از برنامه شبهای فوتبالی پخش شود تا مشخص شود که دیگر و تا اطلاع ثانوی نباید شاهد پخش برنامه "فوتبال یک" باشیم!"
 مجتبی پوربخش درحال حاضرمشغول استراحت و درمان خودش پس ازتصادف است اما ماجرای کنارگذاشتن او و برنامه اش فقط مربوط به شوخی با " علی نظرمحمدی" سرمربی رایکا بابل دربرنامه زنده نیست و باید آن را در جاهای دیگر جستجو کرد.
اهالی فوتبال و به ویژه لیگ دسته اول قبول دارند مجتبی پوربخش مجری خوبی است و تهیه کننده‌ای خوب‌تر. اما غیبت او در تلویزیون ربطی به ماجرای اخیرندارد. علی کریمی که معمولا از کسی تعریف و تمجید نمی کند به دلیل مشارکت این مجری گیلانی در فعالیت های خیرخواهانه از او تشکر و روز خبرنگار را به پوربخش تبریک گفت تا پیام روشنی به تلویزیون بدهد.
به نظر هم نمی‌رسد "پوربخش" مشکلی با تلویزیون داشته باشد. او چند سالی می شود که برنامه ای بی حرف و حدیث روی آنتن برده و تلاش کرده است لیگ دسته اول حتی المقدور پاک برگزارشود و اگرهم ناپاکی و آلودگی دیده بدون تعارف آن را پخش کرده است.
امیدواریم مدیران شبکه ورزش تجدید نظری در تصمیم اخیر خود گرفته و اجازه ندهند دوست صمیمی علی کریمی و برنامه اش غایب بزرگ هفته پایانی لیگ دسته اول باشند.

252 252

کد خبر 1420468

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =