تاکید مسئولین سازمان منطقه آزاد قشم بر احقاق حقوق پاکبانان و کارگران فضای سبز

جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم با برگزاری نشستی فوق العاده با تذکر جدی خواستار تسریع فرآیند پرداخت حقوق پاکبانان و کارگران فضای سبز منطقه آزاد قشم توسط شرکت تعاونی کارکنان این سازمان شدند.

به گزارش  خبرآنلاین از امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، در پی برگزاری تجمع اعتراضی امروز صبح (سه شنبه ۲۱ مردادماه) تعدادی از پاکبانان و کارگران فضای سبز، جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم جلسه ای فوق العاده تشکیل داده و خواستار تسریع حل این مشکل با توجه به پرداخت های بموقع مربوط به حقوق این قشر زحمتکش توسط منطقه آزاد قشم شدند.

حاضرین در این جلسه با اشاره به پرداخت های مرتب به شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان پیمانکار تحت قرارداد این سازمان، بر تسریع روند پرداخت حقوق و حق الزحمه نیروهای خدمات شهری این سازمان تاکید کردند.

در این جلسه با اشاره به اولویت در پرداخت حقوق به موقع و توجه ویژه به این قشر زحمتکش جامعه تذکر لازم و جدی از سوی مدیر خدمات شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم به پیمانکار فضای سبز داده شد.
معاونین و مدیران حاضر در این جلسه همچنین پیشنهاد دادند تا نمایندگانی از جانب کارگران برای پیگیری مطالبات این قشر زحمتکش انتخاب و معرفی شوند تا پس از این مطالبات کارگران به شیوه ای صحیح مطرح شده و در چارچوب قوانین پیگیری شود.

مدیر شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم نیز در این جلسه اعلام کرد که حقوق تیرماه کارگران، امروز به بانک عامل تحویل داده شده و طی ۲۴ ساعت آینده به حساب آنان واریز شده و پرداخت معوقات و مابه التفاوت حقوق کارگران فضای سبز نیز از ماه آینده آغاز خواهد شد.
گفتنی است این جلسه با حضور نریمان توکلی جویباری مدیر بازرسی، نظارت و بررسی شکایات و مشاور و مدیر حوزه مدیرعامل سازمان، عابدین سعادت فر معاون توسعه مدیریت، ضرغام احمدوند مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم، فرج طهماسبی مدیر امور شهری و روستایی، حسین رفیعی مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل، حسین مرادی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان و عباس رنجبری مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

46

کد خبر 1420613

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =