حفر تونل در یک خانه برای کشف عتیقه/ متهمان به ماموران حمله کردند

ایران نوشت: اعضای یک باند که با حفر تونلی 8 متری از داخل یک خانه در نجف آباد قصد پیدا کردن اشیای عتیقه داشتند از سوی نیروهای یگان حفاظت استان اصفهان دستگیر شدند.

سردار امیر رحمت اللهی، فرمانده یگان حفاظت وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در تشریح این خبر گفت: با دریافت گزارشی مبنی برحفاری غیرمجاز در خانه‌ای واقع در شهرستان نجف آباد، عوامل یگان بلافاصله پس از هماهنگی با کارکنان انتظامی شهرستان به مکان مورد نظر رفته و دریافتند 8 مرد با استفاده از ادوات حفاری شامل پیکور برقی، موتور برق، تیشه و سنگ فرز نقاط متعددی از خانه را با عمق بسیار بالا حفاری کرده و تونل‌هایی با طول ۸ متر کنده‌اند.

در ادامه، متهمان با سلاح سرد به کارکنان انتظامی و یگان حفاظت حمله کرده و با ایراد جراحت به دو نفر از عوامل انتظامی و یگان حفاظت، از طریق در انتهای خانه متواری شدند. تا اینکه با هماهنگی رئیس کلانتری منطقه و اعزام نیروهای یگان امداد هر ۸ نفر حفار مورد نظر محاصره، دستگیر و با هماهنگی مقام قضایی مکان مورد نظر تا اطلاع ثانوی پلمب و تمامی ادوات حفاری توقیف و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح تحویل شدند.
23302
 
کد خبر 1420687

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =