فرآیند حدنگاری در کشاورزی تسریع شود

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: روند اجرای طرح حدنگاری( کاداستر ) و اطلاعات توصیفی و مکانی عرصه‌های کشاورزی تسهیل و تسریع شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ فاطمه خمسه، رییس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین در دیدار با نمایندگان شرکت‌های مهندسی حدنگاری(کاداستر) اراضی کشاورزی استان قزوین با بیان این مطلب گفت: مدیران جهاد کشاورزی و منابع طبیعی امور شرکت‌های حدنگار(کاداستر) اراضی استان قزوین را تسریع کرده و نگاه تسهیل‌گرانه داشته باشند.
خمسه خاطر نشان کرد: عملیات حدنگاری به عنوان یکی از مهم‌ترین منابع در تعیین حدود اراضی کشاورزی به شمار می‌رود ، بنابراین امور این شرکت‌ها نباید با مشکلی مواجه شوند.
او با بیان اینکه پاسخ به مطالبات مهندسان حدنگاری در دستور کار جهادکشاورزی قرار دارد، اظهار کرد: بیشتر مطالبات مربوط به حوزه امور اراضی و منابع طبیعی است که باید در این رابطه همکاری‌های بیشتری صورت پذیرد.
رییس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین بیان کرد: با توسعه حدنگاری در اراضی کشاورزی، مشکلات حقوقی، تداخلات و تعیین تکلیف وضعیت اراضی مشخص و و به دنبال آن مشکلات اساسی ناشی از صدور سند نیز حل می‌شود.
این مقام مسئول گفت: امروز در میان مهندسان کاداستر امور اراضی استان قزوین جوانان نخبه و فعالی وجود دارد که باید بیش از پیش از ظرفیت آن‌ها استفاده کرد.
در این نشست نمایندگان شرکت‌های مهندسی ضمن تشکر از حمایت های سازمان جهاد کشاورزی خواستار تسهیل امور و پیگیری سازمان در خصوص رفع موانع و چالش های آنان در ارتباط با سایر دستگاه ها شدند.

48

کد خبر 1420893

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =