پلمپ یک رستوران در قزوین

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان قزوین از پلمپ یک رستوران به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در قزوین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علی اکبر کبیری، معاون بازرسی سازمان صمت قزوین اظهار کرد: با اجرای گشت مشترک سازمان صمت استان، دانشگاه علوم پزشکی، اداره غله و خدمات بازرگانی و اتحادیه صنف خبازان در سطح شهرستان قزوین از ۱۰و احد صنفی خبازی بازدید میدانی انجام شد.
کبیری افزود: در جریان این گشت‌های مشترک که در دو روز صورت گرفت برای دو واحد صنفی برگه گزارش بازرسی تنظیم و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
او بیان کرد: همچنین ۳واحد از واحدهای بازدید شده به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کم فروشی در اوزان نان اخطار پلمپ دریافت کردند.
این مقام مسئول تصریح کرد: در ادامه اجرای گشت مشترک نماینده سازمان صمت استان قزوین و دانشگاه علوم پزشکی از رستوران‌ها، اغذیه فروشی‌ها و واحدهای صنفی مرتبط در سطح شهرستان قزوین مجموعاً ۱۱واحد صنفی «رستوران‌ها، اغذیه فروشی‌ها، پیتزا فروشی‌ها، ساندویچی ها» مورد بازرسی قرار گرفت و برای ۳واحد صنفی برگه گزارش بازرسی تنظیم و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
او در ادامه از پلمپ یک واحد صنفی «چلوکبابی» در قزوین خبر داد و افزود: این واحد صنفی بدلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلمپ شد.
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت قزوین یادآور شد: همچنین سه واحد صنفی نیز به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم درج قیمت اخطار پلمپ دریافت کردند.

46

کد خبر 1421213

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =