گلایه ناصرمحمدخانی: حداقل باید پروین را دعوت می کردید!

ناصر محمدخانی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس از اینکه پیشکسوتان به جشن قهرمانی این تیم دعوت نشده بودند گلایه دارد.

سمیه قدیری: ناصر محمدخانی در گفت و گو با خبرنگار خبرانلاین با اشاره به قرعه ای که در جام حذفی برای پرسپولیس افتاد و قرار است در نیمه نهایی شاهد برگزاری دربی سرخابی ها باشیم، گفت: تقابل این2 تیم همیشه حساس و جذاب بوده است و فکر می‌کنم این بازی دیدار جالبی از کار در آید. تنها مساله غیبت هواداران در استادیوم است که به خاطر شرایط کرونایی شاهد این موضوع هستیم که کمی جذابیت این بازی را تحت الشعاع قرار می دهد.
این پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به شرایط سرخ ها در این دیدار تصریح کرد: خیلی ها معتقد هستند که پرسپولیس در یکی دو بازی اخیر پس از مسجل شدن قهرمانی اش در لیگ برتر، از نظر انگیزه ای اشباع شده است. به اعتقاد من با این قرعه و در پیش بودن دربی باید انگیزه قبلی به تیم بازگردد. 

مهاجم سال های گذشته سرخ هادر ادامه خاطر نشان کرد:  امیدوارم بازی خوبی باشد و درنهایت پرسپولیسی ها بدون توجه به این که در لیگ قهرمان شده است و سهمیه آسیایی را کسب کرده است، به فکر کسب جام دیگری در جام حذفی باشد. این تفکر، تفکر علی پروین در دهه های قبل بود که به تیم این انگیزه را می داد که باید در هر 2 جام قهرمان شوند. بچه ها و مجموعه تیم باید در جام حذفی هم با قدرت حضور پیدا کنند تا نشان دهند قهرمانی شان در لیگ هم براساس شایستگی بوده است. نتیجه این دیدار برای هواداران حساس است و پرسپولیسی ها باید به این مساله توجه کامل را داشته باشند.

پروین شناسنامه پرسپولیس است، ما توقعی نداریم اما امثال حسین کلانی و علی پروین باید به این مراسم دعوت می شدند.

محمدخانی در پایان اشاره ای به جشن قهرمانی باشگاه داشت و خطاب به به مدیران باشگاه گفت: از آقایان مدیر گله دارم که در جشن قهرمانی پیشکسوتان را فراموش کردند. درست است که به خاطر شرایط کرونا، محدودیت هایی برای حضور میهمان در این مراسم بود اما دریغ از یک دعوت تلفنی! آقای پروین شناسنامه پرسپولیس است، ما توقعی نداریم اما امثال حسین کلانی و علی پروین باید به این مراسم دعوت می شدند. در مراسمی که پر از افراد لباس شخصی بود باید حداقل از چند پیشکسوت دعوت می کردند و به آنها احترام می گذاشتند.

بیشتر بخوانید: مهاجم دورگه ایرانی ـ آلمانی در راه پرسپولیس!

255 251

کد خبر 1421410

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =