فرماندار دنا به همراه جمعی از مدیران دستگاههای خدمات رسان  از مرکز دهستان توت نده بازدید نمودند

فرماندار دنا در حاشیه این بازدید که با هدف بررسی مشکلات،درخواست های اهالی با رعایت پروتکل بهداشتی با تعدادی از معتمدین،شورای اسلامی و دهیار در محل مسجد روستا نشستی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از دنا؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری دنا ، عبدالحمید پناهی فرماندار دنا به همراه سرکار خانم روستا معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران دستگاههای خدمات رسان از مرکز دهستان توت نده بازدید نمودند.

فرماندار دنا در حاشیه این بازدید که با هدف بررسی مشکلات،درخواست های اهالی با رعایت پروتکل بهداشتی با تعدادی از معتمدین،شورای اسلامی و دهیار در محل مسجد روستا نشستی برگزار شد.

نماینده عالی دولت در دنا اشاره به تحریمهای اقتصادی نمود و گفت:تحریمهای ظالمانه قدرت پلید آمریکای جنایتکار در این چند سال که با بیشترین فشار تحمیل شده اکنون تبدیل به یک بن بست جهانی برای آنها و برای ما تبدیل به پیشرفت تولید داخل گردیده است.

فرماندار دنا با اشاره به خدمات نظام گفت:به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات قابل قبولی از جمله گاز کشی،اجرای طرح هادی،آسفالت بخشی از معابر،روشنایی معابر،سالن ورزشی،اجرای بلوار، در این روستا انجام گرفته که برای این دلیرمردان دیروز جبهه های نبرد کافی نمی باشد نیاز هست بیشتر و بابرنامه ریزی بهتر گامهای بلندتر برداشته شود.
پناهی در جمع معتمدین گفت:روستای توت نده بعنوان نقطه اتصال بین بخشی و قرار گرفتن در کنار جاده اصلی می طلبد با طراحی داخلی تبدیل به یک شهرک روستایی گردد و بخشی از زیرساخت ها با پیگیری و کار شبانه روزی بخشدار محترم مرکزی در کنار دهیار و شورای اسلامی تا اندازه ای آماده شده و برنامه ریزی آینده احداث دو فلکه و آسفالت یک کیلومتر جاده داخلی روستا می باشد و این اقدامات به همین زودی اجرایی خواهند شد.

پناهی گفت:همه ما خود را متعلق به مردم و برای خدمت به مردم آمدیم و این نوید را می دهیم در آینده نزدیک با برنامه ریزیهای صورت گرفته و اساسی مشکل آب شرب برای همیشه حل خواهد شد.

فرماندار دنا در ادامه خاطر نشان کرد و گفت:از صبر و حوصله همه بزرگواران سپاسگزاریم بیش از هر چیز نیازمند همراهی و مشارکت مردم در کنار خدمتگزاران برای رفع کمبودها و مشکلات هستیم و این را بگوئیم از هیچ تلاشی برای پیشرفت و توسعه این روستا کوتاهی نخواهیم کرد.

46

کد خبر 1421775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =