برگزاری مانور چند منظوره پدافند غیر عامل در روستای ابراهیم آباد

مانور چند منظوره پدافند غیر عامل در روستای ابراهیم آباد شهرستان اراک با حضور اکیپ های عضو ستاد بحران امور آب و فاضلاب این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین استان مرکزی ، مهندس سعید سرآبادانی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اراک در این رابطه بیان نمود :  این مانور با هدف حفظ آمادگی اکیپ های عضو ستاد بحران و ارتقاء کمی وکیفی خدمات آنها انجام شد و معیارهای همچون سرعت عمل و هماهنگی در انجام عملیات ، ارزیابی توان تجهیزاتی و توان عملیاتی اکیپ ها و میزان آمادگی نیرو ها مورد سنجش قرار گرفت.
وی افزود : این مانور  در مردادماه سال جاری با حضور ۳۵ نفر در قالب ۷ اکیپ ستاد بحران امور آب و فاضلاب شهرستان اراک ، طبق برنامه ریزی و سناریوی از پیش تعیین شده بصورت موفقیت آمیز برگزار گردید .
سرآبادانی در خصوص اقدامات انجام شده در این مانوراظهار داشت :  دراین مانور عملیاتی - پیمایشی ،اقداماتی شامل ،  همسطح سازی ۳۰ عدد منهول فاضلاب  ، شستشوی ۲۳ کیلومتر شبکه  توزیع آب و ۱۷۸ منهول فاضلاب ، پایش ۹۷۲ فقره انشعاب مشترکین ، جمع آوری اطلاعات مکانی منهول های فاضلاب ، رفع یک مورد آبزنی در خط انتقال و همچنین تعمیرات ضروری تصفیه خانه فاضلاب روستای ابراهیم آباد انجام شد.
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اراک ارزیابی توان عملیاتی کارکنان در مواقع بحرانی ،  لزوم  حفظ محیط زیست و حفاظت از تجهیزات آبرسانی که از سرمایه های ملی کشور هستند را از اهداف برگزاری این مانورها بر شمرد و تصریح کرد : با توجه به اینکه تامین آب شرب مردم و حفظ سلامت جامعه  بخشی از اهداف شرکت آب و فاضلاب می باشند ، برگزاری چنین مانور هایی لازم و ضروری هستند.

48

کد خبر 1421941

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =