آرزوی سخنگوی سابق وزارت خارجه برای سخنگوی جدید

سخنگوی سابق وزارت امور خارجه با اشاره به روزهای پرحادثه و پر رویدادی که سال گذشته شاهد آن بودیم، گفت امیدوارم در مدتی که آقای خطیب زاده تشریف می آورند و مسئولیت سخنگوی وزارت خارجه را بر عهده می‌گیرند اوضاع کمی آرام تر شود.

به گزارش خبرآنلاین،  سید عباس موسوی در حاشیه  برگزاری مراسم تودیع خود که امروز در وزارت خارجه برگزار شده بود در پاسخ به سوالی مبنی بر  اینکه سخت ترین روز کاریش در مدتی که مسئولیت سخنگوی وزارت خارجه را بر عهده داشته چه روزی بوده است؟ گفت: روزهای سخت زیاد داشتیم و اگر یادتان باشد سال ۹۸ روزهای پر رویداد و پر حادثه ای بود. 

موسوی خاطرنشان کرد: روز سخت ما روز اعلام خبر شهادت سردار قاسم سلیمانی بود، ما همه از شنیدن این خبر شوکه شدیم و من خودم یک لحظه فکرم کار نکرد. البته پس از آن آمدیم دفتر آقای ظریف و مقدمات کار را برای پیگیری این موضوع فراهم کردیم.

این دیپلمات در ادامه خاطرنشان کرد: تقریباً بقیه اش به لطف خدا خوب بود. به هر حال سختی هایی داشت و گاهی هجمه های دشمن بسیار زیاد بود چون ما کشوری هستیم که حرف برای گفتن داریم، پیام برای دنیا داریم و نمی‌توانیم در گوشه ای بنشینیم و در مورد و مسائل منطقه‌ای و جهانی اعلام موضع نکنیم. 

وی در پایان صحبت‌های خود گفت: امیدوارم در مدتی که آقای خطیب زاده تشریف می آورند اوضاع کمی آرام تر شود.

311311

کد خبر 1422388

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =