اصحاب هنر و رسانه قشم صاحب خانه می شوند / متقاضیان تا اول شهریورماه برای ارسال اطلاعات شناسایی فرصت دارند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: با توافق انجام شده میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت راه و شهرسازی، طرح ملی مسکن اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در قشم اجرایی خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا کمساری ادامه داد: این تفاهم نامه نیازمند آمار متقاضیان حایز شرایط بوده و بر این اساس متقاضیان تا اول شهریورماه سال جاری (۱/۶/۱۳۹۹) فرصت دارند تا اطلاعات مربوط به شناسایی را به آدرس ایمیل  Qeshm@farhang.gov.ir یا شماره واتساپ ۰۹۳۰۱۵۰۲۰۴۴ ارسال نمایند.
وی افزود:  اجرای این طرح ملی قطعی بوده و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته پایش آماری، اطلاع رسانی به فعالان فرهنگ، هنر و رسانه جزیره قشم و آماده سازی مقدمات آن با قید فوریت در دستور کار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم قرار گرفته است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم پیرامون شرایط بهره مندی از این تسهیلات، توضیح داد: فعالان حوزه فرهنگ و هنر و اصحاب رسانه های قشم با داشتن شرایط تاهل یا سرپرست خانوار، زنان خودسرپرست شرایط به داشتن حداقل ۳۵ سال سن، دارا بودن حداقل ۵ سال سابقه سکونت در شهر مورد تقاضا می توانند از تسهیلات این طرح بهره مند گردند.
به گفته کمساری؛ نداشتن منع قانونی  استفاده از تسهیلات بانکی، دارا نبودن زمین یا واحد مسکونی متقاضی و افراد تحت تکفل از سال ۸۴ به بعد، عدم استفاده از طرح های واگذاری و یا تسهیلات خرید و ساخت مسکن از نهادهای عمومی غیردولتی، توانایی در پرداخت اقساط تسهیلات بانکی و امکان تامین بخشی از هزینه های ساخت مازاد بر تسهیلات ارائه شده از دیگر شرایط این طرح است.

48

کد خبر 1422424

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =