برگزاری آئین تجلیل از آزادگان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

آیین تجلیل از آزادگان اداره کل ورزش و جوانان استان همزمان با سالروز بازگشت پیروزمندانه آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با حضور مدیر کل ،معاونین و کارکنان اداره کل برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان کهگیلویه وبویراحمد؛ حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :آیین تجلیل از آزادگان اداره کل ورزش و جوانان استان همزمان با سالروز بازگشت پیروزمندانه آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با حضور مدیر کل ،معاونین و کارکنان اداره کل برگزار شد.

مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر ضمن تبریک ۲۶مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی افزود:درگرامیداشت سالروز ورود تاریخی آزادگان به میهن اسلامی و با حضور علوی مدیر کل ،شاکری معاونت فرهنگی ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان ،عباس شجاعی فر مسئول امور ایثارگران، رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد ،زلیخا التیامی رئیس اداره فرهنگی ،دامیده مسئول پایگاه اداره کل ،عسکری کارشناس حراست اداره کل و حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل از کارکنان آزاده اداره کل ورزش و جوانان استان با اهدا لوح سپاس و هدایایی تقدیر و تجلیل شد.

عباس شجاعی فر ، مسئول امور ایثارگران اداره کل ورزش و جوانان استان در این آئین از نگاه و حمایت های مدیر کل در برگزاری این مراسم تقدیر و بیان داشت :چهار آزاده و ۴۴ایثارگر در اداره کل ورزش و جوانان استان مشغول کار و فعالیت هستند.

زلیخا التیامی ،رئیس اداره فرهنگی ورزش و جوانان از واگذاری کارهای فرهنگی به هیات های استانی خبر و ادامه داد:بیشترین کارهای فرهنگی در ادارات ورزش و جوانان توسط اداره ورزش و جوانان باشت و در بخش هیات ها ،بیشترین کارهای فرهنگی توسط هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی انجام می شود که جای تقدیر و تشکر است .

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت:۲۶ مرداد ماه سالروز ورود پیروزمندانه اولین گروه از آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است که امسال این رویداد مهم با ایام غدیر مقارن شده است که این تقارن را باید به فال نیک گرفت.

مدیر کل ورزش و جوانان استان افزود: آزادگان گنجینه ارزشمندی هستند که در درون آن، فرهنگ انسان ساز دوران اسارت نهفته است ؛ آزادگان مانند پلی برای انتقال فرهنگ اسارت از درون اردوگا ه ها به شهرهای میهن اسلامی ایران هستند و آنها باید علاوه بر حفظ این فرهنگ به ترویج آن در جامعه تلاش کنند.

وی افزود:خانواده شهدا ، آزادگان و جانبازان سرمایه های معنوی ایران اسلامی می باشند که با هیچ چیز قابل مقایسه نمی باشند.آزادگان سرافراز میهن اسلامی در دوران اسارت برای دفاع از اسلام و میهن اسلامی سختی ها و شکنجه های زیادی را تحمل کردندتا انقلاب و ارزش‌های اسلامی پایدار و استوار باشد .

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: ایثار، شجاعت، استقامت و پایداری آزادگان سرافراز میهن در دوران اسارت مایه افتخار برای همه ملت ایران و میهن اسلامی است.

وی تصریح کرد: امنیت و آرامش امروز کشورمان مدیون استقامت و ایثار همه این ایثارگران است وهمه آحاد جامعه مدیون و مرهون ایثارگری آزادگان هستند.

علوی ادامه داد:آزادگان مایه افتخار کشور وحضور این آزادگان در مجموعه اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد سرمایه های گرانقدر برای ورزش و جوانان استان است.
در این آیین از چهار نفر از آزادگان سرافراز دفاع مقدس اداره کل ورزش و جوانا استان با اهدا لوح سپاس و هدایایی تقدیر و تجلیل شد.
این برنامه توسط هیات ورزش های همگانی استان برگزار شد .

48 

کد خبر 1422547

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =