اعزام یک فروند بالگرد هلال احمر به ارتفاعات افزر؛ آتش همچنان زبانه می‌کشد ‌

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس از اعزام یک فروند بالگرد هلال احمر برای اطفای آتش در کوه افزر در شهرستان قیروکارزین خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از شیراز : پس از گذشت  ۴۸ ساعت از شروع آتش‌سوزی در ارتفاعات منطقه افزر شهرستان قیروکارزین این آتش‌سوزی هنوز مهار نشده و عرصه‌های طبیعی این منطقه همچنان در آتش می‌سوزد.

مدیرکل منابع طبیعی استان فارس و فرماندار قیروکارزین از اعزام یک فروند بالگرد به محل حادثه خبر دادند اما براساس گزارش‌های رسیده شده به خبرنگار تسنیم، در حال حاضر هیچگونه امریه‌ای از معاونت عملیات نهاجا برای عملیات اطفای حریق در ارتفاعات قیروکارزین به پایگاه هوایی شهید دوران گزارش نشده است.

رحیم آزادی مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به آخرین وضعیت حریق در ارتفاعات افزر شهرستان قیروکارزین، اظهار داشت: در حال حاضر نیروهای مختلف در تلاش برای مهار آتش هستند اما صعب العبور بودن منطقه باعث شده است اطفای حریق به کندی صورت بگیرد.

وی افزود: آتش‌سوزی در ۳ نقطه از ارتفاعات افزر مهار شده است و تنها یک طرفه منطقه  با توجه به شدت باد و سختگذر بودن منظطقه کار را برای امدادگران سخت کرده است.

آزادی ادامه داد: یک فروند بالگرد هلال احمر بنا به درخواست فرماندارقیروکارزین به محل حادثه اعزام شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس تصریح کرد: وسعت و علت وقوع این آتش‌سوزی هنوز مشخص نشده و اطلاعات دقیق پس از مهار آتش اعلام خواهد شد.

48 

کد خبر 1422735

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =