گفتگوی ویدیو کنفرانسی عراقچی با آزادگان وزارت خارجه

به مناسبت ۲۶مرداد سالروز بازگشت سرافرازانه آزادگان عزیز به میهن اسلامی سیدعباس عراقچی، معاون سیاسی وزارت امور خارجه با آزادگان این وزارتخانه از طریق ویدئو کنفرانس دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرآنلاین، در این گفت‌وگوی صمیمانه عراقچی ضمن تبریک اعیاد گذشته، فرا رسیدن سالروز بازگشت آزادگان معزز به وطن را به آنان تبریک گفت.

معاون سیاسی وزیر امور خارجه، آزادگان را جزء ذخایر انقلاب اسلامی دانست و حضور پر تعداد ایثارگران در وزارت امور خارجه را موجب مباهات این وزارتخانه ارزیابی کرد.

عراقچی تاکید کرد: در وزارت امور خارجه علاوه بر آزادگان دوران دفاع مقدس، تعدادی از همکاران آزاده قبل از پیروزی انقلاب  اسلامی که در زندان های رژیم ستم شاهی تحت شکنجه قرار داشتند و نیز آزادگانی که توسط گروههای تروریستی و تکفیری به اسارت گرفته شده اند حضور دارند و این امر حضور آزادگان در وزارت امور خارجه را متمایز می‌نماید.

عراقچی همچنین به اقدامات وزارت امور خارجه در جهت تکریم ایثارگران و خانواده های ایشان اشاره کرده و گفت: وزارت امور خارجه وظیفه خود می داند تکالیف قانونی خود دراین حوزه را با جدیت و به دور از پیچیدگی‌های  معمول اداری انجام دهد.

در پایان آزادگان ضمن تشکر از عراقچی، دیدگاه های خود در خصوص موضوعات مختلف ازجمله تقویت و ترویج فرهنگ ایثار در وزارت امور خارجه و سیاست خارجی را بیان کردند.

311311

کد خبر 1422778

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =