اقدام جالب سیتی؛ ساخت مجسمه برای اسطوره/عکس

باشگاه منچسترسیتی تصمیم گرفته برای قدردانی از زحمات داوید سیلوا مجسمه او را در بیرون ورزشگاه اتحاد قرار دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بعد از درخشش در ترکیب والنسیا بود که چشم باشگاه‌های بزرگ اروپایی به جذب ستاره اسپانیایی این تیم یعنی داوید سیلوا دوخته شد. با این حال سیلوا در میان همه پیشنهادهای خود منچسترسیتی را به عنوان یک چالش جدید انتخاب کرد.

ستاره اسپانیایی حالا بعد از گذشت 10 سال به اسطوره باشگاه منچستر سیتی تبدیل شده و از او به عنوان یکی از بهترین خریدهای تاریخ لیگ برتر انگلیس یاد می‌شود. سیلوا طی این 10 فصل 449 بازی برای سیتیزن ها انجام داده و 81 گل را به ثبت رسانده است. او همچنین چهار بار با سیتی به مقام قهرمانی لیگ برتر دست یافته و یک مرتبه نیز به عنوان بازیکن فصل این باشگاه انتخاب شده است.

هواداران و البته بازیکنان سیتی امیدوار بودند که با قهرمانی چمپیونزلیگ وداع خوبی با این ستاره اسپانیایی داشته باشند اما حذف ناباورانه تیم پپ گواردیولا مقابل لیون مانع رخ دادن چنین اتفاق شد. حالا اما باشگاه انگلیسی برای قدردانی از زحمات داوید سیلوا دست به اقدام جالبی زده و قصد دارد مجسمه این بازیکن را در بیرون از ورزشگاه خانگی اش یعنی اتحاد قرار دهد.

البته این اولین بار نیست که یک باشگاه قصد دارد مجسمه داوید سیلوا را بسازد. جالب اینکه پیش از این مجسمه ستاره اسپانیایی روبروی ورزشگاه خانگی لاسپالماس یعنی گران کاناریا نیز ساخته شده بود. لاس پالماس تیمی بوده که سیلوا دوران کودکی خود را در آن سپری کرده و او اخیراً اعلام کرده بود که دوست دارد در این تیم از فوتبال خداحافظی کند.

255 41

کد خبر 1422828

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =