باشگاه صنعت نفت به اظهارات سخنگوی فدراسیون فوتبال در پرونده اسکوچیچ پاسخ داد

باشگاه صنعت نفت آبادان به اظهارات سخنگوی فدراسیون فوتبال در رابطه با پرونده اسکوچیچ پاسخ داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، باشگاه صنعت نفت آبادان به به اظهارات سخنگوی فدراسیون فوتبال در رابطه با پرونده اسکوچیچ پاسخ داد.

متن این جوابیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به مصاحبه اخیر  امیر مهدی علوی، سخنگوی محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با رسانه های ورزشی در مورد شکایت باشگاه صنعت نفت آبادان از آقای اسکوچیچ  لازم می داند جهت روشن شدن افکار عمومی توضیحات ذیل ارائه گردد:

قبل از ورود به موضوع اصلی خاطرنشان می سازد که پرونده شکایت این موسسه از سرمربی سابق خود هنوز به کمیته انضباطی فیفا ارجاع نشده است که آنها تعجب کنند یا نکنند.

این پرونده فعلا در کمیته تعیین وضعیت باز است و چنانچه سرمربی سابق صنعت نفت تا روز ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ از واریز مبلغ حدود ۷۵ هزار دلار  به حساب بانکی اعلام شده از سوی موسسه خودداری نماید، آنگاه این پرونده جهت صدور حکم مقتضی به کمیته انضباطی فیفا ارجاع خواهد شد.

از آنجا که هرگونه مکاتبه با فیفا از سوی هریک از طرفین این شکایت سریعا به اطلاع طرف دوم می رسد، از سخنگوی محترم فدراسیون درخواست می گردد چنانچه سند یا مدرکی دال بر تعجب فیفا از اقدام به شکایت موسسه وجود دارد آن را رسانه ای نمایند و چنانچه سند و مدرکی وجود ندارد رسما بابت ایجاد ذهنیت منفی در مورد اقدام درست این موسسه در شکایت از سرمربی سابق خود عذرخواهی کنند.

بیشتر بخوانید: واکنش‌های تند علی کریمی به محکومیت فدراسیون فوتبال/عکس

255 41

کد خبر 1422836

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =