افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۵۰۹ میلیارد تومان پروژه در آذربایجان غربی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان این که ۶۲۴ پروژه در بخش‌های اقتصادی و عمرانی در استان افتتاح و کلنگ زنی می شود، گفت: علی‌رغم تمامی مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه برای این تعداد پروژه در هفته دولت ۱۵۰۹ میلیارد تومان هزینه می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، علی مصطفوی در جلسه شورای اطلاع رسانی استان گفت: به سبب تقارن ایام محرم و صفر با هفته دولت، برنامه‌های بزرگداشت این هفته از ۲۹ مرداد تا ۶ شهریور با هدف انعکاس دستاوردها و امیدبخشی به مردم در شرایط امروز جامعه در سطح استان برگزار خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ۳۶۷ پروژه عمرانی و زیربنایی با اعتباری بالغ بر ۵۷۳ میلیارد تومان در این هفته افتتاح می شود تصریح کرد: ۹۲ پروژه نیز توسط شهرداری‌های استان به عنوان پروژه‌های خدماتی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت که ارزش اعتباری ۴۵۹ پروژه مذکور ۸۲۳ میلیارد تومان برآورد شده است.

مصطفوی با اشاره به کلنگ زنی ۵۶ پروژه با ارزشی بالغ بر ۱۷۵ میلیارد تومان در هفته دولت در استان، بیان کرد: ۴۷ مورد پروژه اجرایی با اعتبار ۱۲۰ میلیارد تومان و ۹ پروژه شهری با اعتبار ۵۵ میلیارد تومان کلنگ زنی خواهد شد.

وی یادآور شد: تعداد ۱۰۹ مورد از این پروژه‌ها به ارزش ۵۱۸ میلیارد تومان اقتصادی و تولیدی است که ۹۷ مورد با اعتبار ۴۶۹ میلیارد تومانی قابل افتتاح بوده و ۱۲ مورد با اعتبار ۴۲ میلیارد تومانی کلنگ زنی می‌شود.

رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت در آذربایجان غربی گفت: یک هزار و ۵۳۷ اشتغال‌زایی با افتتاح این پروژه‌ها صورت می‌گیرد.

48

کد خبر 1423071

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =