ترامپ خطاب به میشل اوباما: خودت در منجلابی!

ایسنا نوشت: دونالد ترامپ به سخنرانی میشل اوباما، بانوی اول سابق آمریکا در جریان کنوانسیون ملی حزب دموکرات که در آن گفته بود ترامپ تا خرخره در منجلاب فرو رفته واکنش نشان داده و این سخنرانی را "شدیدا اختلاف‌برانگیز" خواند.

به گزارش پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جریان مراسمی در کاخ سفید در گرامیداشت صدمین سالگرد کسب حق رای برای زنان در واکنش به سخنرانی میشل اوباما اظهار کرد: او خودش تا خرخره در منجلاب فرو رفته و در غیر این صورت صادقانه سخنرانی خود را زنده ایراد می‌کرد که این کار را نکرد. او این سخنرانی را ضبط کرده بود و خیلی وقت پیش هم ضبط کرده چون آمار مرگ‌هایی که اعلام کرد، اشتباه بود. او حتی در سخنرانی خود حرفی از نامزد معاونت ریاست جمهوری نزد.

ترامپ خاطر نشان کرد: او این گزارش‌های متملقانه را دریافت می‌کند. اگر شما قرار بود یک گزارش واقعی ارائه دهید آنقدر متملقانه نمی‌شد. فکر می‌کنم این یک سخنرانی بسیار اختلاف‌برانگیز بود. شدیدا اختلاف‌برانگیز.

بانوی اول سابق آمریکا این سخنرانی پایانی را در شب اول کنوانسیون ملی حزب دموکرات آمریکا ایراد کرده و به ترامپ از بابت مدیریتش در قبال مقابله با همه‌گیری کروناویروس حمله کرده و گفت، او ناکارآمدی خود را در مدیریت مسئولیت‌های ریاست جمهوری‌اش نشان داده است.

میشل اوباما اظهار داشت: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری غلط برای کشور ماست. او خیلی بیشتر از حد مکفی زمان داشت تا ثابت کند می‌تواند کارش را درست انجام دهد اما او به وضوح تا خرخره در منجلاب فرو رفته است.

312 310

کد خبر 1423345

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =