‍ ‍ ‍ مشکلات تولید کنندگان لباس ایرانی - اسلامی مرتفع شود

استاندار چهارمحال و بختیاری در جلسه شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه وضعیت عفاف و حجاب امروز در جامعه منطبق با فرهنگ ایرانی- اسلامی، نیست، اظهار کرد: بسیاری معتقد هستند پوشاک مناسب در سطح اصناف عرضه نمی‌شود و علت اصلی بدپوششی نبود پوشاک مناسب است، اما باید گفت این مسئله تنها مربوط به عرضه پوشاک نیست و عوامل دیگر نیز در این مسئله دخیل است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی استانداری، اقبال عباسی افزود: دستگاه‌های اجرایی در بحث گزارشات و ارائه اقدامات خود در حوزه عفاف و حجاب در ابتدا وظایف خود را در این حوزه تشریح کنند و سپس موانع و مشکلات خود را در اجرایی نشدن کامل وظایف عنوان کنند و اگر نیازی به همکاری دستگاه‌های اجرایی دارند تقاضای خود را مطرح کنند.

وی در خصوص نبود پوشاک مناسب در بازار چهارمحال و بختیاری، بیان کرد: قطعا دسترسی به پوشاک منطبق بر فرهنگ ایرانی- اسلامی آسان نیست، بنابراین متولیان تولید پوشاک باید به این مسئله توجه ویژه داشته باشند و تولید و عرضه این پوشاک را در دستور کار قرار دهند.

عباسی خاطرنشان کرد: نیاز است جلسه‌ای با اتحادیه و متولیان عرضه پوشاک برگزار شود و دغدغه‌های این افراد در عرضه پوشاک نامتعارف شنیده شود، بسیاری از این افراد نیز دلایل خود را برای عرضه دارند و باید توجیه شوند که تبعات عرضه این پوشاک در جامعه چیست.

استاندار چهارمحال و بختیاری در پایان تأکید کرد: شیوه بیان مطالبات در جلسات باید مستدل و منطقی باشد، شیوه بیان نباید به گونه‌ای باشد که شانیت جلسه و افراد حفظ نشود.

46

کد خبر 1423648

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =