بازیگر «معمای شاه»: عطای تئاتر را به لقایش بخشیده‌ام

مهر نوشت: علیرضا مهران بازیگر و کارگردان تئاتر با اشاره به فراهم نبودن شرایط برای حضورش در تئاتر عنوان کرد امسال تمرکزش را روی بازی در حوزه سینما و تلویزیون گذاشته است.

علیرضا مهران بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و کارگردان تئاتر درباره فعالیت‌هایش گفت: در سال جدید هیچ فعالیت تئاتری نداشتم و چند کاری را هم که قرار بود به صحنه ببرم به دلیل شرایط کرونا و مسایل اقتصادی اجرا نکردم. در واقع این روزها عطای تئاتر را به لقایش بخشیده‌ام.

بازیگر «معمای شاه» ادامه داد: البته من علاقه مند به حضور در تئاتر هستم و دوست دارم در این زمینه همچنان فعالیت داشته باشم اما انگار برخی از دوستان دوست ندارند که من باشم. سال گذشته نمایش‌های «هوس و هفت دقیقه» و «مغازه خودکشی» را در تماشاخانه نوفل لوشاتو و پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه بردم و همچنین نمایش «نسیان» را هم که حاصل یک کارگاه آموزشی با جوانان بود در حوزه هنری اجرا کردم اما امسال به نظر نمی‌رسد شرایط برای حضور در تئاتر فراهم باشد از همین رو ترجیح می‌دهم به پیشنهاداتی که در حوزه سینما و تلویزیون دارم فکر کنم.

مهران درباره دیگر فعالیت‌هایش عنوان کرد: در فیلم سینمایی کمدی «روی لب» ساخته علی جبارزاده و «تیله» به کارگردانی احمد خسروی بازی کرده‌ام که از فیلمسازان فیلم اولی است. علاقه مند هستم سالی ۵-۶ کار خوب با بچه‌های خلاق و با استعداد و جوان انجام دهم که خوشبختانه در چندسال اخیر این فرصت برایم فراهم شده است.

وی در پایان صحبت‌هایش گفت: در حال حاضر نیز فیلم سینمایی «جونده» به کارگردانی نوید صولتی را به عنوان بازیگر دارم که در گروه «هنر و تجربه» اکران شده است. در کنار اینها در سریال «خاتون» به کارگردانی تینا پاکروان نیز به ایفای نقش می‌پردازم.

کد خبر 1423672

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =