آمادگی دانشگاه بین‌المللی چابهار برای برگزاری کنکور سراسری

سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار گفت: این دانشگاه با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی براساس مصوبات سازمان سنجش، نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، مرکز بهداشت چابهار و مدیریت غذا و دارو منطقه آزاد چابهار برای برگزاری کنکور سراسری سال ۹۹ در این دانشگاه مهیا شده و از آمادگی کامل برای برگزاری این آزمون برخوردار می‌باشد.

به گزارش خبرآنلاین از سازمان منطقه آزاد چابهار ناصر آبروش افزود: این آزمون به تعداد ۱۱۸۴ نفر پسران (علوم انسانی ۸۶۰ نفر و ریاضی و فنی ۳۲۴ نفر) در ساختمان مرکزی دانشگاه و سالن ورزشی ورنا برگزار می‌گردد. 

آبروش اضافه کرد: حفاظت از سلامت داوطلبان در طول برگزاری آزمون در اولویت دانشگاه بوده و خانواده داوطلبان بابت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محل آزمون هیچ‌گونه نگرانی نداشته باشند.

وی بیان کرد: رعایت فاصله‌گذاری ۱.۸ متری، ضدعفونی کردن حوزه‌های امتحانی و سایر پروتکل‌های بهداشتی (ماسک، مواد ضد عفونی و ... ) با دقت و صحت لازم اجرا است.

تدابیر لازم بابت حفاظت آزمون از طریق نیروهای امنیتی، حراست، اورژانس، ترافیک و آتش‌نشانی صورت می‌پذیرد.

شایان ذکراست دانشگاه بین‌المللی چابهار با ۵۹۰ نفر دانشجو در ۲۲ رشته در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد در حال فعالیت و پیشرو در دانشگاهای نسل چهار است. این دانشگاه در حمایت از دانشجویان برتر برای سال ۱۳۹۹ مشوق‌های ویژه‌ای تدبیر نموده است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه به آدرس www.iuc.ac.ir مراجعه فرمایند.

46

کد خبر 1423921

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =