غواصی در آبهای آزاد؛تفریح جدید رونالدو/عکس

ورزش سه نوشت:پست اینستاگرامی کریستیانو رونالدو که او را در حال غواصی نشان می‌دهد در شبکه‌های اجتماعی سر و زیادی به پا کرده.

 کریستیانو رونالدو با انتشار پستی در اینستاگرام شخصی خود تصویری از خودش در حال غواصی در دریای آزاد را منتشر کرده که در شبکه‌های اجتماعی سر و صدای زیادی به پا کرده.

پست رونالدو نشان می‌دهد او حالا علاوه بر فوتبال دست کم در یک فعالیت ورزشی دیگر یعنی غواصی هم به استادی رسیده. یا دست کم این ادعایی است که کریستیانو در پست خود کرده!

از دیجیکالا امروز با ۴۰٪ تخفیف کفش بخر!

کریستیانو نه تنها در زمینهای فوتبال هیچ نشانه ای از خستگی یا پا به سن گذاشتن نشان نمی دهد وقتی نوبت به تعطیلات می رسد هم به سراغ فعالیتهایی که بیشتر برای ورزشکاران میانسال یا پا به سن گذاشته جذاب است نمی رود و فعالیتهای سنگینی مثل غواصی را انتخاب می کند. آن هم غواصی بدون تجهیزات تنفسی که لازمه آن نگه داشتن نفس به مدت زمان طولانی است.

رونالدو در پست اینستاگرامی اش که در اینستاگرام او واکنشهای زیادی برانگیخته نوشته: " امروز که از خواب بیدار شدم از خودم پرسیدم یعنی توی دریا چه اتفاقی داره می افته؟ اسم من رو بگذارین نپتونو! #لطفا این رو امتحان نکنید #14 متر".

251 251

کد خبر 1424144

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =