افتتاح و کلنگ زنی ۳۲۰ پروژه به مناسبت هفته دولت در کردستان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: در هفته دولت امسال تعداد ۳۲۰ پروژه عمرانی افتتاح و یا کلنگ زنی می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ شهرام ملکی ظهر امروز به مناسبت هفته دولت با اعلام این خبر در ادامه اظهار داشت: برای اجرای این طرحها جمعا بیش از ۵۵ میلیارد و ۶۸۴ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی، استانی، شهرداریها، دهیاریها، بخش خصوصی و خیرین هزینه شده است.

وی افزود: از این تعداد ۲۵۸ پروژه با اعتبار بیش از ۴۱۲ میلیارد تومان افتتاح و نیز کلنگ احداث ۶۲ طرح با بیش از ۱۴۴ میلیارد تومان به زمین زده می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان تصریح کرد: در مجموع این میزان اعتبار برای طرحهای عمرانی، زیربنایی، خدماتی ۱۹ دستگاه اجرایی استان هزینه شده است.

وی خاطر نشان کرد:در این رابطه اداره کل ورزش و جوانان، شرکت مخابرات، شرکت گاز، شهرداری سنندج، راه و شهرسازی، شرکت توزیع برق، شرکت ارتباطات و زیرساخت از مهمترین دستگاههای اجرایی استان هستند که بیشترین حجم اعتبارات هزینه شده را به خود اختصاص داده اند.

ملکی در پایان تصریح کرد: افتتاح سالن ورزشی چند منظوره ۶ هزار نفره ۲۲ گلان سنندج، افتتاح تقاطع غیر همسطح بلوار کردستان شهر سنندج، افتتاح مرکز فرهنگی و هنری شماره ۴ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سنندج، گازرسانی روستایی، احداث و توسعه سایتهای پوشش تلفن همراه، احداث و بهسازی وآسفالت محورهای مواصلاتی و بهره برداری پایاب سد سورال از مهمترین طرحها و پروژه های عمرانی افتتاح و بهره برداری شده در هفته دولت امسال می باشد.

46

کد خبر 1424483

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =