مشکل آب شرب شهرستان میاندورود رفع نشده است

فرماندار میاندورود با تاکید بر توجه بیشتر دولت به توسعه زیرساخت‌های شرق استان، گفت: مشکل آب شرب شهرستان میاندورود رفع نشده است.

به گزارش خبرآنلاین از مازندران  : حسین منفردی امروز در جلسه شورای اداری مازندران با گرامی‌داشت هفته دولت و تسلیت به مناسبت ماه محرم و شهادت سالار شهیدان، اظهار داشت: امام حسین (ع) در راه خدا و  امر به معروف و نهی از منکر به شهادت رسیدند که اکنون همه ما باید در جهت کسب علم و تقوا به منظور بندگی و خدمت صادقانه به مردم از این فضا بهره بگیریم و در این ایام با رعایت پروتکل بهداشتی شور ماه حرم را داشته باشیم و هم با حفظ و حراست ازسلامت مردم عزاداری ها را  برگزار کنیم.

وی با بیان مشکلات آب شرب شهرستان ادامه داد: در هردو بخش گهرباران و بخش مرکزی مشکل آب شرب وجود دارد که متاسفانه در تامین و در توزیع مشکل داریم و به تنهایی فرمانداری و آب و فاضلاب نمی‌توانند اقدامی صورت دهند و با اندک بودجه نیز این مشکل رفع نمی‌شود که باید از ظرفیت نمایندگان استان بهره بگیریم.

منفردی افزود: در بسیاری از روستاها مانند بادله، لالیم، جامخانه و بخش گهرباران وجود دارد مطالباتی که از گذشته بوده انجام نشد، انشعاب‌های غیرمجاز فراوانی داریم.

وی بیان کرد: در طرح ملی مصوب شد که آب شرب شهرستان ساری و میاندورود از سد شهید رجایی تامین شود امسال نیز طبق بررسی‌ها، ۱۷ میلیارد تومان اعتبار گذاشته شد. با آب منطقه ای نیز رایزنی به عمل آمد اما متاسفانه نتیجه حاصل نشد.

سلمان حمیدی تبار، رئیس شورای اسلامی بخش گهرباران نیز گفت: با حرف مشکلی رفع نمی‌شود امکانات، اعتبارات و تجهیزات خوب و مناسب نیاز است تا اقدام پایدار انجام شود.

رئیس شورای شهرستان میاندورود با بیان اینکه آب نیاز اول بشر است، گفت: مشکل به اندازه کافی در زمینه کرونا، نوسانات،گرانی وجود دارد دیگر در شان مردم نیست که برای آب نیز دچار مشکل شوند.

اسرافیل عرب افزود: رنگ، بو، مزه آب در شهرستان دچار مشکل و بحران هستیم و ترکیدگی، فرسودگی لوله‌ها، کیفیت آب را با مشکل مواجه کرد، حق مردم استفاده از آب با کیفیت است.

46

کد خبر 1424494

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =