هشدار مقام بلندپایه ارتش به آمریکا، اسرائیل و ائتلاف سعودی

فرمانده کل ارتش با حضور سرزده در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) از سامانه بازی جنگ این دانشگاه بازدید کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، در حاشیه این بازدید که مقارن با روز پزشک انجام شد از پزشکان دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش تجلیل کرد.

برپایه این گزارش، وی با اشاره به این موضوع که امسال روز پزشک با ماه محرم و ایام شهادت سید و سالار شهیدان، حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) مصادف شده است؛ از تلاش ها و ایثارگری کادر بهداشت ودرمان ارتش جمهوری اسلامی ایران، بویژه در میدان مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.

نیروهای مسلح هر تهدید نامبارکی را در کوتاه‌ترین زمان خنثی می‌کنند

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در روز ملی "پزشک" و در حاشیه مراسم بهره برداری از طرح‌های اجرا شده توسط این نیرو، همچنین افتتاح طرح توسعه بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) در شهرستان فومن گفت: در صدر اسلام صحابه پیامبر(ص) و در زمانه امامان معصوم و ائمه اطهار (ع) نیز صحابه ایشان از تمام رفتار و گفتار آنها الگوبرداری می‌کردند که این نشان دهنده این بوده که پیامبر، امامان معصوم و ائمه اطهار مصداق عینی صراط مستقیم بودند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه امروز با توجه به نبود پیامبر و امامان معصوم، رهبر معظم انقلاب صراط مستقیم ما محسوب می‌شود، اظهار کرد: امروز  پشت سر ولی فقیه زمانه ثابت قدم ایستاده‌ایم.

وی با بیان اینکه یکی از افتخارات نیروهای مسلح این است که در رکاب رهبری از کیان نظام اسلامی دفاع می‌کنند، گفت: حفاظت از امنیت، تمامیت ارضی، استقلال و ارزش‌های انقلاب برعهده نیروهای مسلح است. آنچه نیروهای مسلح ما را از نیروهای مسلح سایر کشورها متمایز می‌کند همراهی با ولایت و مطیع ولی امر خدا بودن است.

وی با بیان اینکه وجود رهبری صلابت و قدرتی بی‌بدیل در جامعه ایجاد کرده است، گفت: خوشبختانه امروز نیروهای مسلح و ارتش آمادگی دارند هر تهدید نامبارکی را در کوتاه‌ترین زمان خنثی کنند. برای نیروهای مسلح ایران فرقی نمی‌کند این تهدید آمریکا یا رژیم صهیونیستی باشد و یا ائتلاف سعودی آمریکایی. همواره بیان کرده‌ایم که قصد تجاوز و تهدید به هیچ کشوری را نداریم در عین حال با اقتدار تمام از ارزش‌های انقلاب، حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع می‌کنیم.

وی حضور در محور مقاومت را یکی دیگر از اقدامات نیروهای مسلح بعد از دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: حضور در این میدان در کنار سایر نیروها سبب شد تا دشمنان تازه به دوران رسیده در جای خود بنشینند.

امیر سرتیپ حیدری با اشاره به  اینکه بخشی از توان نیروهای مسلح بنا به فرمان ولی امر مسلمین باید در زمان صلح در خدمت سازندگی قرار گیرد و شیوع ویروس کرونا این فرصت را فراهم کرد، خاطر نشان کرد: تمام توان خود را در زمینه خودکفایی پای کار آوردیم، و به وعده‌های داده شده خود عمل خواهیم کرد.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1424531

برچسب‌ها