اخطار سازمان وظیفه عمومی: داوطلبان کنکور امسال وضعیت سربازی خود را روشن کنند

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که در سال ۱۳۹۸ فارغ التحصیل شده و برای شرکت در آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری سال ۹۹ مهلت معرفی دریافت کرده اند، باید در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف خدمتی خود اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار تقی مهری در حاشیه مراسم اعزام مشمولان شهریورماه به مراکز آموزش نیروهای مسلح، افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تاریخ اجرای آزمون‌های سراسری کارشناسی ارشد و دکتری، با تعویق مواجه شد که در این راستا سازمان وظیفه عمومی ناجا با هماهنگی ستادکل نیروهای مسلح نیز به منظور کاهش دغدغه مشمولان و خانواده‌های آنان، افزایش مهلت معرفی مشمولان فارغ التحصیل سال ۱۳۹۸ را در دستور کار قرار داده و شرایطی را برای تسهیل شرکت در آزمون فراهم کرد که با برگزاری این آزمون‌ها، شرایط اعزام به خدمت این عزیزان مهیا شده است.

وی افزود: از این رو تمام مشمولان فارغ التحصیل سال ۱۳۹۸ که به جهت شرکت در آزمون‌های سراسری کارشناسی ارشد و دکتری مهلت دریافت کرده اند، می‌بایست در اسرع وقت نسبت به معرفی خود برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی از طریق دفاتر پلیس +۱۰ اقدام و پس از اخذ برگ آماده به خدمت به مرکز آموزش نیروهای مسلح اعزام شوند.

سردارمهری ادامه داد:‌ در صورت اعلام قبولی از سوی سازمان سنجش جهت ثبت نام در دانشگاه‌ها مشمولان غیرغایب از خدمت ترخیص و برای ادامه تحصیل مشکلی ندارند.

وی اضافه کرد: مشمولانی که نسبت به معرفی خود در زمان مقرر اقدام نکنند وارد غیبت شده و امکان ادامه تحصیل برای آنها فراهم نیست.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

47231
کد خبر 1424771

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =